deluxe-cycling
ekola_banner

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

eurobike2019

vrátit v srpnu author_duben_2019.jpg

Telefonická cykloporadna

Redakce časopisu Cykloservis vám přináší naprosto ojedinělou a jedinečnou službu. Nevíte si s něčím v oblasti cyklistické techniky rady? Nevíte, jaké kolo si vybrat, popřípadě hledáte zkušenosti s některou značkou nebo modelem kola? Nevíte kde co nakoupit, hledáte dovozce určité cykloznačky? Potřebujete jinou radu z nejrůznějších oblastí cyklistiky? Již Vás nebaví poslat dotaz e-mailem a čekat, až někdo bude mít čas váš dotaz vyřídit, popřípadě dostat stručnou až nejstručnější odpověď a vy byste přitom moc rádi položili ještě doplňující otázku? Tak právě pro vás tu bude CYKLOPORADNA. Taková, že na druhém konci komunikačního "drátu" bude skutečný, živý redaktor Cykloservisu. Vlastně ne jeden, ale několik. Každý z naší redakce se specializuje více či méně na nejrůznější oblasti cyklistiky, techniku, cyklooblečení, obchod apod. Cyklistika je dnes tak rozmanitá, že rozhodně netvrdíme, že na každou odpověď budeme znát přesnou odpověď. Ale více jak 18 let vydávání nejčtenějšího a nejlevnějšího cyklistického časopisu nám přineslo zkušenosti a dokonalý přehled například o firmách, které dodávají cyklozboží, servisu, montážích, maloobchodech atd.. Přehled o tom, kdo jiný vám bude moci poskytnout tu nejlepší odpověď na vaši otázku, pokud ji nebudeme znát sami.

CYKLOPORADNA se poprvé otvírá v pondělí 1. března a bude fungovat na telefonním čísle 723657891 od 11 do 12 hodin. Dále bude od tohoto data fungovat každé pondělí ve stejnou hodinu až do 21. června. Otevřena bude opět po prázdninách.

datum: 24.02.10 - kategorie: Různé
id

id

id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign