Schindler20_2019

ekola_banner

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

eurobike2019

vrátit v srpnu author_duben_2019.jpg

Tabletka pro výkon

Co se týče dopingu, poslední dobou hýbe světem ten mechanický před lékařským, ale pokud někdo hodlá získat energii poctivým způsobem, nezbývá mu než vsadit na legální energetické doplňky stravy.

V případě tablet Enervit GT Sport jde o produkt určený k rychlému doplnění energie a oddálení nastupující únavy. Tablety o průměru 25 mm lze koupit buď v tubě s dvanácti kusy, nebo v papírovém obalu se čtyřmi kusy. Druhá verze prošla i naším trávicím traktem, toto balení je vzhledem k ceně 35 korun ideální na zkoušku. Přísun energie zajišťují různé druhy sacharidů, které jsou základním stavebním kamenem výrobku. Nechybí vitamíny řady B a minerály, takže kromě doplnění rychle vstřebatelné energie je zajištěn také správný energetický metabolismus i částečná ochrana proti křečím.

Co se týče konzumace, tabletu lze rozkousat nebo postupně rozpustit v ústech, což při výkonu a rychlém dýchání není zrovna ideální. Rozkousání tedy vítězí a vzhledem k výrazně sladké chuti je dobré vše zapít. Složení není v ústech agresivní a připomíná klasický hroznový cukr, takže konzumace vyššího množství během výkonu nečinila problémy. Výrobce doporučuje 6 až 14 tablet, v závislosti na trvání výkonu. My jsme zkusili delší trasu jet jen na tablety a doplňování energie funguje, i když po čase už máte chuť se zakousnout do tyčinky nebo alespoň vysát gel, a ne jen kousat tablety. Jejich umístění v kapse dresu sice znamenalo lehké propocení papírového obalu z vnějšku, ale vnitřní strana je chráněná proti vlhku, takže s obsahem se nic nestalo. Roztrhnout obal lze jednoduše i za jízdy a není problém jej nastříhat na čtyři dílky, aby bylo možné tahat za jízdy postupně po jedné tabletě. Kdo nechce doplňovat energii jen gely či koncentráty, jsou tablety od Enervitu funkční volbou, která tenhle úkon zpestří a navíc za rozumnou cenu.

(už)

datum: 18.09.16 - kategorie: Technika
id

id

id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign