Schindler20_2019

ekola_banner

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

auth2018

Svolávací akce Specialized

DŮLEŽITÉ - SVOLÁVACÍ AKCE

Leden 2013

Specialized Bicycle Components, Inc. („Specialized“) ve spolupráci s U.S. Consumer Product Safety Commission dobrovolně svolává ke kontrole přední vidlice ze všech modelů

Specialized Tarmac SL4 2012/2013, Crux 2013 a Secteur Disc 2013

doručených prodejcům ze sítě Specialized Eastern Europe („SEE“) v České republice, na Slovensku a v Polsku PŘED 29.10.2012.

Z důvodu preventivního opatření k vyloučení možného bezpečnostního rizika by Specialized rád zkontroloval všechny vidlice výše zmíněných kol. Pokud vlastníte některý z modelů uvedených výše, kontaktujte neprodleně Vašeho prodejce, který Vám sdělí podrobnosti a postup. Všechny vidlice na kolech a rámech dodaných do dealerské sítě PO 29.10.2012 již byly zkontrolovány přímo u výrobce. Tyto vidlice jsou označeny holografickou nálepkou zespoda pod korunkou vidlice.

Specialized si je plně vědom komplikací, které v souvislosti se svolávací akcí vzniknou majitelům zmíněných kol. Přesto považujeme za jediné správné řešení informovat o potenciální závadě na některých vidlicích, jež byla v ojedinělých případech zjištěna v USA.

Jako kompenzaci za způsobené komplikace poskytneme zákazníkovi poukaz na jiný výrobek značky Specialized v hodnotě 2500,-Kč / 100 €. Nic není pro Specialized tak důležité, jako spokojenost zákazníka. Omlouváme se za nepříjemnosti spojené se svolávací akcí a děkujeme za spolupráci.

Váš Specialized Europe Team Czech Republic

datum: 30.01.13 - kategorie: Technika
id

id

id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign