Schindler20_2019

ekola_banner

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

auth2018

Stylové BBB Styler

Stylový Styler

Kdo se jednou dostane do područí diktátu módních trendů, musí si jich hledět i na kole. Pro cyklisty neprahnoucí po vzhledově vyloženě cyklistických brýlích jsme otestovali model BBB Styler, který rozhodně neurazí ani ty nejzarytější fanoušky módních trendů.

bbb_bryle_styler

Základem je odolný plastový rámeček s výraznou výškou nožiček, s našroubovanými kovovými plíšky a s logy BBB na bocích. Nožičky nejsou tak dlouhé, jako u vyloženě cyklistických modelů s pogumovanými konci. Toto provedení je celoplastové, takže žádné gumové inserty pro výraznější spojení s hlavou zde nehledejme. Totéž platí i pro nánosník v jednoduchém provedení bez gumiček nebo možnosti jej přizpůsobit různým šířkám kořene nosu.

Zorníky jsou jednodílné a jejich zrcadlové provedení má přechodové zbarvení od nejtmavšího v horní části po nejsvětlejší ve spodní. V jasných slunečných dnech nám tato varianta nijak nevadila, ovšem jakmile je jen trochu pod mrakem, je vrchní část zorníků už trochu tmavší a pro jízdu v lese méně vhodná. Zakřivení zorníků však nezkreslovalo terénní vlny a ani přechod ze světla do stínu nějak neomezoval. Díky výraznější výšce pod brýlemi netáhlo ani neprosvítalo, pouze je třeba dobře vyzkoušet, aby seděly přesně na kořeni nosu, absence nastavení nánosníku pak může kvůli menší jistotě usazení na nose za jízdy trochu vadit. Výraznější rámeček ve spodní části nám za jízdy výhled neomezoval.

Celkově lze říci, že za 665 korun jde o dobře provedené brýle, vhodné hlavně do jasných slunečných dní a kvůli zatmavení horní části zorníků jsou vhodné spíše na silnici než na bike. Tento model lze mít kromě módní bílé i v černé variantě.

(už)

datum: 30.09.11 - kategorie: Oblečení na kolo
id

id

id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign