penco_unor_2019

ekola_banner

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

auth2018

Stylová podsedlovka

Možná si vzpomínáte na nedávný test nosičové brašny Basil Portland, která i přes praktické upevnění na nosič byla především stylovým doplňkem. Z téže řady je i podsedlový kousek se shodným názvem, jehož místo bude nejspíš pod sedlem cruiseru či elegantního městského kola.

Půllitrová brašnička je totiž z kvalitní bavlny doplněné stylovými prvky v podobě papírové imitace kožených pásků, které jsou ovšem omyvatelné. Nechybí lemování okrajů, nýty v exponovaných místech a samozřejmě zapínání na suchý zip doplněný praktickým poutkem. To vše se pak jednoduše zavěsí zezadu na sedlové ližiny či ještě lépe na zadní vzpěru spojující obě pružiny, pokud jimi vaše sedlo disponuje. Zavěšení pomocí dvojice pásků se stahovací hliníkovou sponou je sice co se stažení týče celkem funkční, ale demontáž a montáž brašničky je díky tomu trochu zdlouhavější. Není to prostě sportovní model, ale módní doplněk, takže je třeba na to myslet. Vnitřní prostor potažený kostkovanou látkou bezpečně pojme duši nebo nějaké důležitější drobnosti jako telefon, šminky a zrcátko, případně se do něj dobře vejde i spirálový zámek. K sedlovce se brašnička neupevňuje, takže se na sedle samozřejmě lehce pohupuje, ale jak jsme zmínili výše, tenhle doplněk za přibližně 420 korun není určený do terénu a na sport, ale na ležérní projížďky po upravených cestách.

(už)

 

datum: 18.02.18 - kategorie: Technika
id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign