deluxe-cycling
ekola_banner

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

eurobike2019

vrátit v srpnu author_duben_2019.jpg

Střelný prach pro váš výkon

Střelný prach

Přesně to znamená anglický název Gunpowder, označující nový energetický nápoj od české značky Chimpanzee. Ta se, jak známo, specializuje výhradně na přírodní a bio produkty, takže její energetické tyčinky nesázejí na žádnou chemii. Gunpowder s příchutí citronu v 450g balení za 389 korun sází na základ z hydrolyzovaného škrobu, obsahuje sacharózu, kyselinu citronovou, uhličitan sodný, citran hořečnatý, citran draselný, citran vápenatý a přírodní aroma, chimpanzee_strelny_prachkterým je citron. Komplex obsažených vysokomolekulárních sacharidů by měl být desetkrát hypotoničtější než glukóza, takže nápoj by měl zajistit dostatek energie během výkonu.

Dávkování čtyř polévkových lžic do půllitru vody v nás nejprve budilo trochu obavy, zda nebude chuť až příliš výrazná, ale nestalo se. Nápoj je třeba dobře promíchat, aby se škrob rozpustil, jinak zůstanou menší hrudky. Chuťově není vůbec agresivní, ani moc výrazný. Jen lehce kyselá příchuť citronu nijak nedráždí na jazyku, ani nezanechává nepříjemnou pachuť. Naopak nápoj je velmi příjemný a hodně šetrný k chuťovým buňkám. Kdo má rád výrazné příchutě, asi bude muset přidat dávkování nebo si chuť něčím přibarvit. Je to stejné jako s tyčinkami této značky, rovněž nepatří mezi chuťově nejvýraznější, ale o to lépe se jich konzumuje větší množství, aniž by se člověku chuť nějak zprotivila. Účinky nápoje jsou samozřejmě hodně individuální, to běžným testem zjistit nelze. Potvrdit můžeme jen nulový negativní vliv na žaludek a jemnou neagresivní chuť.

datum: 18.06.12 - kategorie: Různé

Komentář:

  1. [1] Replica Rolex

    Dávkování čtyř polévkových lžic do půllitru vody v nás nejprve budilo trochu obavy, zda nebude chuť až příliš výrazná

    20.06.13, 10:21:58
id

id

id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign