schindler_brezen_2019 mojekolo.cz/komponenty/plaste/?vyrobce=continental

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

auth2018

Středeční pohár horských kol

Středeční pohár horských kol letos dosáhne plnoletosti

Už poosmnácté se letos uskuteční Středeční pohár horských kol Apache Bike4u Cup, který tradičně uzavře cyklistickou sezónu v Podkrkonoší. Kalendář seriálu čítá 7 závodů, které se pojedou v Jestřebích horách a okolí. Prvním zastavením bude tradiční závod ve Rtyni v Podkrkonoší – Pálence, kde celý seriál před 18 lety vznikl. Ten se pojede v sobotu 31. srpna. Vypsáno je 16 kategorií od předškolních po veterány nad 50 let.

Pořadatelé z Apache Bike týmu Úpice připravili pro letošní ročník několik novinek. Největší z nich jsou zcela nové lokality, které jistě přinesou oživení seriálu. Už vloni to byl nový závod v Červeném Kostelci, který připravuje jeden z nejlepších bajkerů z Jestřebích Hor současnosti Michal Kaněra. Nováčkem seriálu jsou pak závody v Polici nad Metují - Zděřině, který připravují bratři Petr a Tomáš Sulzbacherovi, v žacléřském Bikeparku na haldě, který je v režii Honzy Slavíčka, a Hronově –
u hřbitova, kde je hlavním pořadatelem známý autor tratí Véna Hornych.  Novinkou bude také obnovený nebodovaný závod, který se pojede v den slavnostního vyhlášení výsledků v Úpici.

Opět je vypsaná soutěž týmů. Do celkového hodnocení se počítá pět nejvyšších bodových zisků týmu v každém závodě. Nejlepší tři týmy si pak odnesou tekuté, masité a sladké ceny a vítěz pak bude navždy zapsaný na putovní pohár.

Startovné na celý seriál je 500,- Kč  a obsahuje možnost startu na všech sedmi závodech, pamětní pohárové tričko a večeři na slavnostním vyhlášení výsledků. Pro kategorie žáků a přípravky  je startovné na celý pohár 300,- Kč. Kategorie předškolní mají startovné na všech závodech zdarma. Je možné se také přihlásit na jednotlivé závody samostatně. V tomto případě je startovné 70,- Kč, resp. 40,- Kč pro žáky a přípravku.

Termínová listina poháru:

31. 8.       Rtyně v Podkrkonoší – Pálenka
4. 9.         Červený Kostelec – Bohdašín
11. 9        Červený Kostelec – Na Skalce
18. 9.       Police nad Metují – Zděřina
21.9.        Žacléř – Bikepark Halda
25. 9.       Havlovice – hřiště
2. 10.       Hronov – u hřbitova
19. 10.     Úpice – závěrečný nebodovaný závod a slavnostní vyhlášení výsledků

Kompletní informace o poháru s možností on-line registrace najdete na www.stredecnipohar.cz

Na pravidelné podzimní setkávání se těší pořadatelé z Apache Bike Týmu Úpice

 

 

datum: 31.08.13 - kategorie: Soutěže
id

id

id

BP Lumen Teasi One BP Lumen Limar X-Ride
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign