Schindler20_2019

ekola_banner

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

eurobike2019

vrátit v srpnu author_duben_2019.jpg

Stojánek Topeak

Stojánek do kapsy

Určitě to znáte. Někde na závodech nebo na víkendovém pobytu s kolem si svůj stroj potřebujete buď umýt, nebo na něm něco menšího vyladit. Máte dvě možnosti, buď jednou rukou kolo držet a druhou zápasit s houbou namočenou do vody, nebo kolo opřít o zeď. A to určitě odřete rohy, sedlo, případně omotávku u silničního kola.

topeak1

Jednou z možností je pořídit si nějaký stojánek. Ale protože často cestujete,potřebujete nějaký malý a skladný. Takovou službu by vám mohl udělat stojánek od firmy Topeak. Naše srdce doslova zaplesalo nad tím, jak je neskutečně skladný a uložený v přepravním pouzdře. Po rozložení si můžeme nohy vysunout do dvou poloh, podle potřeby a typu kola. Plastové výčnělky, které se opírají o spodek středového pouzdra, umožní lankům volný pohyb, což je důležité při seřizování přehazovačky. Jediným záporem je jeho jistá vratkost, což je ale daň jeho rozměrům. Musíme brát v úvahu, že se jedná o stojánek pouze nouzový na příležitostné mytí nebo malé práce. A pro tyto případy plní stojánek svou funkci stoprocentně.

Dovozce značky Topeak na náš trh sice nemá tento stojánek, podle internetové stránky, v nabídce, ale co není, může být.

topeak2

(kany)

datum: 22.11.10 - kategorie: Technika
id

id

id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign