Schindler20_2019

ekola_banner

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

eurobike2019

vrátit v srpnu author_duben_2019.jpg

Štelujeme s JagWirem

JagWirem Thinline

Stále větší počet výrobců buďto zapomíná nebo spíš záměrně nedává seřizovací šrouby pro nastavení předpětí řadicích lanek na své silniční rámy. Nejenže pak v případě přesmykače zcela schází jakákoli možnost jeho doladění, ale mít při jízdě po ruce jemné doštelování řazení bývá zkrátka praktické. Jedinou možností jsou pak různé rozpěrné válečky, které se umístí přímo mezi dva kusy řadicího bowdenu v blízkosti představce. Záleží ale na kvalitě provedení, aby tento díl zaprvé nabídl skutečně funkční nastavení vzájemné vzdálenosti obou částí bowdenu, a současně aby požadované nastavení také udržel bez nutnosti jeho dalších korekcí.

JagWirem Thinline

Se svou troškou do mlýna přichází značka JagWire, jejíž seřizovací díl, nazvaný Thinline,by měl právě ve zmíněných ohledech vynikat. I přes naprosto zanedbatelné rozměry a hmotnost totiž umožní nejen snadné seřízení předpětí lanek řazení, ale jeho konstrukce navíc zaručí i imunitu vůči povolování nastavené pozice například při jízdě po kostkách.

Cena této užitečné drobnosti je 330 korun a vedle bílého provedení je v nabídce také černá varianta.

(kad)

datum: 02.08.12 - kategorie: Technika

Komentář:

  1. [1] rolex replica

    aby tento díl zaprvé nabídl skutečně funkční nastavení vzájemné vzdálenosti obou částí bowdenu, a současně aby požadované nastavení také udržel bez nutnosti jeho dalších korekcí.

    20.06.13, 09:32:04
id

id

id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign