Schindler20_2019

ekola_banner

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

eurobike2019

vrátit v srpnu author_duben_2019.jpg

Spuštěna poradna Cykloservisu

Vážení návštěvníci portálu www.cykl.cz a čtenáři tištěného časopisu Cykloservis. Zasíláte nám do redakce dotazy, které se týkají techniky jízdního kola a dotazy na produkty, které si chcete třeba zakoupit. Na tyto dotazy jsme odpovídali dosud individuálně, prostřednictvím mejlu. Některé dotazy se však často opakují a některé jsou spolu s odpovědí velmi všeobecné a zajímavé i pro další čtenáře. Proto jsme se rozhodli spustit veřejnou poradnu Cykloservisu. Odkaz na ní naleznete v horní liště homepage těchto stránek. Odkaz na váš nový dotaz je v pravém horním rohu. Na váš dotaz odpovíme v co nejbližším možném termínu s ohledem na čas.

Časopis Cykloservis vychází již dvacátým rokem. Jeho náplní po celou dobu jeho existence je především cyklistická technika a produkty, které potřebuje každý cyklista. Někteří redaktoři mají za sebou práci mechanika u reprezentačního družstva, někteří i nadále pracují na částečný úvazek u velké a renomované maloobchodní firmy v cykloservisu. Redaktora Cykloservisu potkáte třeba i při jednom velkém etapovém MTB závodě, kde pracuje jako neutrální mechanik pro všechny závodníky. Denně sami kolo používáme. Někteří mají za sebou i závodní minulost a dokonce je mezi námi tak kvalitní jezdec, který se dokázal umístit na dlouhé trati MTB krále Šumavy na desátém místě.

Každoročně nám projde redakcí stovky až tisíce cyklistických produktů. Ročně otestujeme více jak devadesát jízdních kol od zhruba padesáti značek na našem trhu i mimo náš trh. Další kola jezdíme, aniž bychom o nich psali. Navštívíme mnoho předváděcích akcí firem, které prezentují své novinky. Máme takřka stoprocentní přehled o firmách, které k nám dováží různé zboží. A samozřejmě, již dvacet let navštěvujeme všechny domácí i největší cyklistické velerhy v Evropě.

Z toho všeho vyplývá, že naše znalosti a kontakty vyplývající z naší redakční práce jsou snad dost fundované a hluboké, abychom vám mohli kvalitně odpovědět. Buď sami, rovnou od počítače, nebo pokud odpověď sami neznáme, většinou víme, na koho se pro odpověď obrátit a rádi odpověď zprostředkujeme.

 

Pod každým dotazem a odpovědí je samozřejmě možnost vložit i váš názor na dotaz a odpověď. Některé odpovědi mohou být velmi rozmanité a tak i vy můžete svým názorem a znalostmi přispět. Můžete mít například své osobní zkušenosti, které velmi rádi tazateli sdělíte.

 

redakce

datum: 29.05.12 - kategorie: Různé
id

id

id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign