Schindler20_2019

ekola_banner

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

eurobike2019

vrátit v srpnu author_duben_2019.jpg

Sportovní nápoj i pro děti

Sportovní nápoj i pro děti

Značku Isostar jako výrobce sportovní výživy a doplňků asi není třeba blíže představovat. V jejím portfoliu však kromě tyčinek, energetických bomb a iontových nápojů najdeme i „jonťák“Hydrate and Perform Sensitive, který má neutrální PH, a není tudíž agresivní vůči přecitlivělému žaludku. Kdo má tedy problémy se zažíváním a některé kyselé iontové nápoje mu nedělají dobře, může zvolit tuto variantu.

Koncentrát v prášku je v balení o hmotnosti 400 gramů, v plastové dóze nechybí odměrka. Z balení lze namíchat pět litrů izotonického nápoje, doporučené ředění je dostatečné. Prášek se ve vodě velmi dobře rozpouští, příchuť ovoce není nijak výrazná. Spíše je dominantní lehce nasládlá chuť bez jakýchkoliv náznaků dalších okyselujících příchutí. Kdo si potrpí na chuťově výrazné nápoje, ten v tomto případě asi nebude spokojen, naopak na své si přijde ten, kdo má žaludek výrazně citlivý. Žádná pachuť v ústech, žádné pálení žáhy ani další potíže, třeba za několik hodin po požití, se nekonaly. Výrobcem deklarovaná vhodnost i pro děti od tří let je určitě zavazující.

Složení nápoje je vhodné pro použití před, během i po výkonu. Obsahuje čtyři druhy různě rychle se uvolňujících sacharidů a měl by energii dodávat postupně. Z minerálů obsahuje sodík a draslík, takže doplní i látky ztracené pocením. Cena balení je přibližně 229 korun a jako na všechny produkty Isostar se na něj vztahuje antidopingová garance.

isostar_iontak

(už)

datum: 07.10.11 - kategorie: Různé
id

id

id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign