Schindler20_2019

ekola_banner

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

auth2018

Sport Life klepe na dveře

Již za 12 dnů ( 9. až 12. listopadu) se otevřou brány výstavy Sport Life v Brně, kde tradičně bude mít ze všech sportů největší zastoupení cyklistika. Ve dvou halách se představí více jak 100 domácích i zahraničních vystavovatelů. Přibližně  50 % domácích dodavatelů cyklistického zboží tak představí své výrobky na nadcházející sezónu. Cykloservis, jako jediný domácí cyklistický časopis, má k dispozici nejčerstvější aktuální seznam všech vystavovatelů. Co můžete v Brně očekávat? Nové modelové řady kol například představí 4Ever, Vector, Specialized, GT, Schwinn, Mongoose, Author, Trek, Klein, Galaxy, Cinelli, Intense, Ridley, Sintesi, Dema, Duratec, Sundance, Olpran, Pell´s, Ravo, Giant, Amulet, RB, Ghost a další. Odpružené vidlice Marzocchi předvede firma Bartoníček, Manitou zase Progress Cycle. Novinky z oblečení tradičně nabídne Axon a Pearl Izumi prostřednictvím firmy LisSport. Brašny na kolo ukáže Sport Arsenal a remerx zase nová zapletená kola. Pedál Sport tradičně nabídne nářadí Park Tool a stejně tak domácí Kovys. Novou sadu XTR od Shimana nabídne Paul Lange. Další stovky až tisíce vzorků zboží tak budete moci vidět pod jednou střechou a stačí už jen šetřit do prasátka, abyste byli příští jaro IN.

Na výstavě najdete samozřejmě i náš stánek Cykloservisu. Přijďte si tam k nám pro malou důležitou pomůcku pro návštěvníka výstavy. Najdete nás v pavilonu "V", stánek 089.

datum: 28.10.06 - kategorie: Různé
id

id

id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign