deluxe-cycling
katalog_elektrokola

gravel

logo_katalog_detska_kola

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

author_banner_leden_2020

Sponser spolu s Öhlins

Sportovní výživa je dnes doslova vědní obor, a pokud má něco opravdu fungovat, bez lékařských, chemických a fyzikálních znalostí se vývoj neobejde. V případě švýcarské značky Sponser to platí dvojnásob, protože u ní je kvalita na prvním místě. Sponser má u nás od letoška nového distributora, kterým je společnost Halbich zabývající se dovozem a servisem špičkového odpružení Öhlins, takže logicky k nejlepšímu odpružení i ta nejdokonalejší sportovní výživa.

Sponser nenabízí sortiment produktů v takové šíři jako konkurence, ale je silně zaměřen na kvalitu, a tomu společnost podřídila vše od výběru surovin, technologií zpracování i samotnou oblast vývoje a inovací. Ročně má společnost připraveno několik desítek novinek a zlepšení již zaběhlých produktů, které vzejdou z vývojového pracoviště. Z tohoto počtu se z celkového objemu těchto "nápadů" dostanou ke konečnému uživateli, tedy v rámci sériové výroby, pouze jednotlivé položky. A čím je to způsobeno?

 

Společnost Sponser úzce spolupracuje s více jak 2500 vybranými sportovci z různých sportovních disciplín a rovněž různé výkonnosti a jejich služeb využívá k testování všech novinek, které vzejdou z výzkumného pracoviště. Na základě propracovaného hodnotícího systému získává potřebnou zpětnou vazbu přímo od těch, pro které jsou produkty určeny, a významně tak propojuje výzkum s praxí. V podstatě spotřebitelům umožňuje, aby se podíleli na tom, co budou v budoucnu konzumovat. Výsledkem je výborná chuť i účinnost.

Důkazem jsou úspěchy takových sportovních hvězd jako třeba Nino Schurter, Jenny Risveds nebo Matthias Flückiger při olympijském závodu v Riu a mnoha dalších sportovců z jiných odvětví. Zkušenosti Christophe Sausera z jeho maratonských závodů či nejnáročnějších etapáků jsou při vývoji rovněž zúročeny, takže tohle všechno je zpětná vazba při vývoji produktů Sponser.

Kolekce sportovní výživy a doplňků přitom nezahrnuje jen osvědčené iontové či proteinové nápoje a různé energetické gely nebo spalovače tuků a další doplňky pro vytrvalostní či silové sporty. Nabídka čítá řadu energetických tyčinek v originálním provedení a doslova ojedinělá je kolekce slaných výrobků. Připomeňme třeba jedinečné slané energetické gely Liquid Energy Salty nebo energetické tyčinky High Energy Salty Nuts, které jsou na trhu naprosto ojedinělé, a ačkoliv jsou slané, neobsahují sůl, mají velmi příjemnou chuť a jsou lépe konzumovatelné než sladké varianty, zejména v horkých dnech nebo v závěrečných fázích vytrvalostních závodů. Tam už má většinou sportovec sladkých doplňků opravdu plný žaludek, a slaná chuť je tak vítanou změnou. Sponser tedy má co nabídnout a navíc v nejvyšší kvalitě, takže se můžete během sezóny těšit na testy vybraných produktů. Nabídku značky Sponser nově najdete na stránkách www.sponserfood.cz.

(už)

 

datum: 09.08.17 - kategorie: Strava
id

id

id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign