deluxe-cycling
ekola_banner

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

eurobike2019

vrátit v srpnu author_duben_2019.jpg

Společně s BBB

Převody na redakčním fullu Cube Stereo už potřebovaly výměnu, takže teď nové převodníky i kazeta Shimano dostanou pro vzájemné propojení devítkový řetěz BBB BCH-92. Ten je ve stříbrném niklovaném provedení a jde o nejlepší model z trojice nabízených devítkových řetězů.

Devadesátdvojka ukázala při délce 114 článků hmotnost 296 gramů včetně rychlospojky a čepy jsou u tohoto provedení plné, duté v nabídce nehledejme. Jelikož řetěz putoval na novou kazetu i s převodníky, bylo riziko jeho „střílení“ nulové, ale i tak ukázal na posuvném měřítku hodnotu 132,05 mm a první vyjížďka jen potvrdila skvělé usazení na zubech. Potěšil pak v kombinaci s Deore páčkami a SLX přehazovačkou vynikající a přesný chod řazení. Řetěz hladce nabíhá na vyšší pastorky i padá směrem dolů a nenastalo jediné zaváhání. V kombinaci s komponenty pohonu od Shimana tedy dokonalá práce. Rychlospojka při montáži fungovala naprosto standardně, takže co se týče základních funkčních vlastností, naprosto bez připomínek, spíše s pochvalou precizní funkce. První vyjížďka v podzimním marastu ani u zabláceného soukolí nevykázala nějaké razantní zhoršení chodu, takže uvidíme, kolik kilometrů testovaný kousek za 659 korun vydrží, než dosáhne hodnoty opotřebení určené pro výměnu.

(už)

datum: 18.02.16 - kategorie: Technika
id

id

id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign