Schindler20_2019

ekola_banner

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

eurobike2019

vrátit v srpnu author_duben_2019.jpg

Spinergy jsou zase tady

Není to tak dávno, co si opravdoví cyklističtí nadšenci pořizovali loukoťová kola Spinergy. Kola se od konkurence lišila tím, že nábu s ráfkem spojovaly tentké karbonové plátky. Už z toho důvodu se jim někdy přezdívalo "sekačky". Postupem času se tehdejší dovozce od dalších dodávek značky do republiky odklonil a Spinergy se z našich luhů a hájů tak trochu vytratilo. Až  v nedávné době firma Ultrasport ohlásila návrat značky na náš trh a začala ji opět, jako nový dovozce, dodávat pro náš trh."Sekačky" se sice už nevyrábí, ale zato v nabídce firmy nalezneme skvělé kousky, kterými určitě nepohrdne žádný silničář, triatlonista nebo biker. Pro ty, kteří chtějí mít na kole něco méně obvyklého, je Spinergy skvělou alternativou. Stránky na dovozce www.ultrasport.cz a na výrobce www.spinergy.com.

Znalci si jistě vzpomenou na klasické Spinergy, které byly rozhodně nepřehlédnutelné. Mnohé jsou k vidění na silnicích dodnes. Byly oblíbené i mezi cyklokrosaři.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mezi současné špičkové modely Spinergy patří i XCyclone pro horská kola.

 

datum: 21.07.07 - kategorie: Technika
id

id

id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign