katalog_elektrokola

gravel

logo_katalog_detska_kola

deluxepoutak

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

author_banner_leden_2020

Specialized Targa

Zatímco v případě mnoha ostatních komponentů se postupně ustálila zažitá podoba, rohy, chcete-li nástavce MTB řídítek, stále dávají dostatek prostoru designérům. Někdo sází na přísně anatomický tvar, jiný dá přednost co nejnižší hmotnosti a některý výrobce si dokonce dá tu práci, aby do rohů vměstnal třeba kompletní multiklíč. Americký Specialized vsadil u modelu Targa na kombinaci nevšedního vzhledu s možností doladění barvy rohů v závislosti na rámu či jeho doplňcích, ovšem samozřejmě s přihlédnutím k příjemnému držení a příznivé hmotnosti.

Specialized Targa rohy

Základemrohů se stal frézovaný duralový díl, doplněný o vnější pryžovou protiskluzovou vrstvu a charakteristický plastový insert s podlouhlým otvorem. Vedle červeného provedení lze volit také modré nebo bílé, takže ladiči mají o čem přemýšlet. Svou délkou sice rohy nejsou úplně ideální pro větší dlaně, i tak ale poskytnou solidní oporu. Palec při držení automaticky zabrousí na zaoblené zakončení rohu a úchop je příjemný, na čemž má ovšem zásadní podíl především již zmíněný pryžový povrch. Minimalistické provedení se nám navíc líbilo po estetické stránce, na řídítkách vypadají rohy docela decentně. Proto si tento model dovedeme celkem představit i na vlaštovkách turisticky laděného biku. Hmotnost páru rovných sto deset gramů patří rozhodně k těm nižším, takže i v tomto ohledu bez připomínek.

Cena rohů Specialized Targa je 599 korun.

(kad)

 

Plusy: nevšední design, příjemný protiskluzový povrch

Minusy: nenalezli jsme

datum: 31.07.12 - kategorie: Technika

Komentář:

  1. [1] rolex replica

    Americký Specialized vsadil u modelu Targa na kombinaci nevšedního vzhledu s možností doladění barvy rohů v závislosti na rámu či jeho doplňcích

    20.06.13, 09:37:14
id

id

id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign