katalog_elektrokola

gravel

logo_katalog_detska_kola

deluxepoutak

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

author_banner_leden_2020

Specialized pro závodnice

Sedlo Specialized Ruby Expert

Specialized se může pochlubit skutečně širokou nabídkou sedel, přičemž všechny modely sázejí na maximálně anatomické provedení zajištěné Body Geometry technologií. Zkrátka nepřijdou ani sportovně orientované dámy či přímo závodnice, pro něž je připraven například ultralehký model Ruby Expert.

Sedlo Specialized Ruby Expert

Základem tohoto sedla je velice pevný, karbonem vyztužený skelet doplněný o duté titanové ližiny. Podle šířky pánve a sedacích kostí je pak možné vybírat ze tří nabízených šířek sedla, a sice 130, 143 nebo 155 milimetrů. Podle toho se hmotnost pohybuje v rozmezí od 189 do 202 gramů. Tvar sází na celkově výrazně plochou nejen špičku, ale i středovou partii a zadní část, přičemž tlak na citlivá místa má za úkol snižovat dlouhý středový otvor. Přestože sedlo na omak působí poměrně tvrdším dojmem, což ještě umocňuje nepříliš velká vrstva polstrování z EVA pěny doplněné gelem, nadstandardní míru komfortu by měl poskytnout především samotný tvar sedla. Technologie Body Geometry využívající lékařských poznatků a dlouhodobého praktického testování je v tomto ohledu sázkou na jistotu. Při výběru vhodného modelu a jeho šířky navíc mohou pomoci i speciální měřicí přípravky, jimiž většina prodejců sedel Specialized disponuje.

Sedlo Specialized Ruby Expert

Po stránce zpracování není sedlu co vytknout, vše podtrhuje odolný a současně lehký povrch ze syntetické kůže Micromatrix. Preciznost zpracování ovšem dokládá také pohled na spodní část sedla. Tam jsou připevněny nejen plastové krycí prvky, ale navíc zde na bíle lakovaném skeletu nalezneme červené proužky a logo výrobce, přičemž ve stejném odstínu jsou i šroubky. Zkrátka do detailu dotažený produkt.

Cena dámského sedla Specialized Ruby Expert je 2599 korun.

(kad)

datum: 01.09.12 - kategorie: Technika

Komentář:

  1. [1] rolex replica

    Základem tohoto sedla je velice pevný, karbonem vyztužený skelet doplněný o duté titanové ližiny. Podle šířky pánve a sedacích kostí je pak možné vybírat ze tří nabízených šířek sedla

    20.06.13, 08:53:42
id

id

id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign