Schindler20_2019

ekola_banner

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

auth2018

Specialized dotykově

Rukavice Specialized BG Gel Long Finger

Prstové rukavice SpecializedBG Gel Long Finger nejsou v nabídce americké značky novinkou, nicméně jejich úprava WireTap™ přibyla až letos. A o co se jedná? Pokud vlastníte jakýkoli přístroj s dotykovým displejem, tedy třeba navigaci či mobilní telefon, nebudete si muset pro práci s nimi již sundávat rukavice. Prakticky jde o integraci kovových vláken do syntetické kůže, na bříšku posledního článku ukazováku a palce, a to samozřejmě na obou rukavicích. Velice jednoduché a přitom skutečně dokonale funkční řešení.

Rukavice Specialized BG Gel Long Finger

Vše ostatní již představuje klasiku, tedy použití kůže Micromatrix v kombinaci s gelovými výstelkami Body Geometry přítomnými na spodní části dlaně a pak v oblasti bezprostředně pod prsty. Nechybí ani perforace materiálu zespodu na prstech, pro lepší ventilaci, a rovněž protiskluzová úprava tvořená silikonovým potiskem. Hřbetní díl kombinuje elastickou nylonovou tkaninu s klasickou lycrou a s velice jemným froté materiálem “Microwipe” na vrchu palce. Zapínání na suchý zip je klasika.

Rukavice Specialized BG Gel Long Finger

Střihově není rukavicím Specialized co vytknout, přesně kopírují tvar ruky i svažující se linii prstů. Větší vrstva polstrování vyžaduje zpočátku sice trochu zvykání, ale po nějakém čase ji jezdec již nevnímá, naopak, třeba i v kombinaci s hrubšími gripy je cítit přínos měkčených gelových insertů. Naprosto ideální je i ve větším teplu odvětrání svrchní části.

Cena 1 099 korun je trochu vyšší, ale když už vlastníte cokoli s dotykovým displejem, tak by tato částka určitě neměla znamenat problém.

(kad)

Plusy: usazení na ruce, gelové výstelky, ventilace, „WireTap“

Minusy: cena

datum: 28.08.12 - kategorie: Technika

Komentář:

  1. [1] rolex replica

    Prstové rukavice SpecializedBG Gel Long Finger nejsou v nabídce americké značky novinkou, nicméně jejich úprava WireTap™ přibyla až letos. A o co se jedná? Pokud vlastníte jakýkoli přístroj s dotykovým displejem, tedy třeba navigaci či mobilní telefon

    20.06.13, 09:11:22
id

id

id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign