deluxe-cycling
ekola_banner

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

eurobike2019

vrátit v srpnu author_duben_2019.jpg

Specialized Concept Store už i v Pardubicích

Firma Specialized Eastern Europe dává na vědomí, že od 18.10.2012 otevřela další ze svých značkových prodejen Specialized Concept Store.

Zcela nový obchod byl otevřen 18.10.2012 v Pardubicích, se firmou Velocentrum a jejím týmem. Obchod se nachází na adrese V Polabinách 1895, hned naproti velkému obhodnímu centru AFI, a kousek od CEZ arény.

Jedná se o zcela nový obchod, kde se dříve prodávala zelenina a tým zaměstatnců společnosti Velocentrum zvládl skvělou práci, kde se podařilo v horizontu 3 měsícu, vše přestavět a vytvořit zázemí pro zcela jedinečnou cyklistickou prodejnu, kde naleznete vše pro cyklistiku na jednom místě a pod jednou střechou od značky Specialized.

Obchod má rozlohu 200m2, a na tomto prostoru naleznete opravdu veškerý sortiment značky Specialized doladěný o své specifické vlastnosti, jako dámský a dětský koutek, S-Works koutek, nádherné BG FIT studio pro správné nastavení posedu, dále dílnu a vše nutné k bezproblémovému běhu takovéto prodejny.

Při otevření se jako patroni a vzácní hosté objevili sportovci podporovaní značkou Specialized, Pavel Boudný (MČR XC 2012) a Richard Gasperotti. Při této příležitosti proběhla malá premiéra videa z Mongolska, kde trávil Gaspi letošní léto a dále zde bylo I dost zájemců o podpisy těchto borců.

Otevření se tímto zdařilo na výbornou a všichni pozvaní hosté byli rádi za možnost se potkat se sportovci, dám si něco dobrého a zároveň začít přemýšlet o nových kolecha vybavení pro nadcházející cyklistickou sezonu 2013.

(pr)

specialized_concept_store_pardubice_1

 

specialized_concept_store_pardubice_2

 

specialized_concept_store_pardubice_3

 

specialized_concept_store_pardubice_5

 

specialized_concept_store_pardubice_8

datum: 21.10.12 - kategorie: Maloobchod
id

id

id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign