Schindler20_2019

ekola_banner

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

auth2018

Soutěžte s Cykloservisem!

Soutěžte s Cykloservisem!

Milí čtenáři, naše soutěž se přesunula z tištěného vydání na naše internetové stránky, neboť v tištěném Cykloservisu bude celý rok probíhat soutěž o celoodpružený bike Author.

V posledním „tištěném“ kole zvítězil pan Jaroslav Šafránko z Hradce Králové, který správně odpověděl, že zakoupením gripů ODI podpoříme nadaci Stephena Murraye. Tento BMX freestyle jezdec totiž zůstal po nehodě upoután na invalidní vozík. Do Hradce tedy putuje cena od firmy BP Lumen, dovozce produktů ODI.

První internetové kolo začneme s firmou Pell’s, která vyrábí kola a doplňky vlastní značky. Specializuje se na vývoj karbonových rámů, u nichž přichází s často originálním řešením konstrukce. Nově také nabízí vlastní kolekci čisticích a mazacích prostředků a samozřejmostí je pestrá kolekce cyklistického oblečení. Společnost Pell’s u nás zastupuje značky Magura, Exustar, Ciclosport, Nalini nebo Da Bomb. Odpověď na soutěžní otázku naleznete samozřejmě na stránkách www.pells.eu a zašlete ji, nejlépe s nějakým vtipným komentářem či fotkou na náš soutěžní mail cyklossoutez@seznam.cz.

Soutěžní otázka: Jaká je výrobcem udávaná hmotnost celoodpruženého maratónského biku Pell´s F17 XTR?

(už)

datum: 15.02.11 - kategorie: Soutěže
id

id

id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign