Schindler20_2019

ekola_banner

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

eurobike2019

vrátit v srpnu author_duben_2019.jpg

Soutěžte o zámek ABUS BORDO v ceně 2.000 Kč

Firma Abus je jedním z největších výrobců mechanického zabezpečení na světě. Do jejího portfolia výrobků samozřejmě také patří obsáhlý program mechanických zámků určených pro jízdní kola. Pokud sáhnete po jejím katalogu, určitě nebudete mít problém si vybrat ten správný zámek pro vašeho dvoukolého miláčka, kterého byste neradi viděli pod pozadím nenechavce.

abus_bordo_soutez

Jedním ze skvělých výrobků ABUSu je zámek na kolo BORDO. Jedná se o skutečně těžko překonatelný zámek, který neodolá snad jen rozbrusu.

Zámek  na prvý pohled zaujme gumovým pouzdrem, které má buď dva pásky na suchý zip k montáži na trubku rámu nebo můžete využít dvou otvorů v rozteči pro montáž na místo cyklistické lahve pomocí dvou šroubů. Tato varianta se zřejmě nebude týkat sportovněji laděných jezdců, ale spíše těch, kteří kolo používají na cestu do zaměstnání, při níž jim nevadí vláčet se s kusem železa. Případně k uzamčení kola v hotelové kolárně, v automobilu a podobně.

abus_bordo_soutez_2

Zámek je složen z několika plocháčů, jejichž konce jsou pevně snýtovány. Nemusíte mít rozhodně obavy, že by se vám povedlo kladivem nýty porušit a plocháče rozpojit. Možná tak po úporné práci ve svěráku, ale i tom bychom pochybovali. Na kole, kde „řetěz“ volně visí kolem trubek, to je nemyslitelné. Vložka zámku je neodvrtatelná a nelze ji ani vyhmatat planžetou. Zámek je dokonce odolný i proti zmrazení tekutým dusíkem a následném přeražením. Plocháče jsou totiž pokryty speciálním plastem. Pokusit se plocháče přestřihnout, byť běžnými pákovými, nebo dokonce hydraulickými nůžkami, či přeříznout pilkou je také v oblasti sci-fi.

BORDO se vyrábí v délkách 75, 85, 90 a 120 cm, podle typu a provedení. Můžeme si také vybrat mezi klasickým zámkem nebo kódovým. V případě klíče vám vyrobí náhradní pouze na základě přiložené kódové karty.

Stránky ABUS BORDO např. zde: http://www.abus.cz/cz/katalog/novinky-cyklo-2011/bordo-combo-6100/425

Jak vyhrát ABUS BORDO?

Jeden vylosovaný výherce získá zámek Abus Bordo v hodnotě 2.000,- Kč.

Odpovězte na soutěžní otázku a zašlete ji na níže uvedený email.

Vaše odpovědi očekáváme nejpozději do 30.listopadu 2011 do 24:00 hodin.

Výherce – výherkyni oslovíme emailem.

Všichni soutěžící současně získávají slevu na jeden nákup (jedna objednávka) cyklistického zboží od firmy ABUS (helmy, zámky, brašny atd.) ve výši 12% z maloobchodní ceny.

Ceny věnuje ABUS CZECH s.r.o., Bohuslava Martinů 7, 140 00 Praha 4

www.abus.cz

(Na výhry není právní nárok)

 

Otázka:
Lze zakoupit zámek ABUS BORDO i s kódovým zámkem?

Vaše odpověď zní ANO nebo NE

Odpovědi zašlete na email: soutezbordo@seznam.cz

Předmět emailu uveďte : BORDO

 

 

Video ABUS BORDO

 

datum: 28.10.11 - kategorie: Soutěže
id

id

id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign