katalog_elektrokola

gravel

logo_katalog_detska_kola

deluxepoutak

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

author_banner_leden_2020

Soutěž o kolo za 52.000 Kč startuje !

Zajistěte si již nyní třetí vydání Cykloservisu. Buď ho máte předplacený, nebo si ho můžete zakoupit ve stovkách cyklistických prodejen, případně v síti novinových stánků. V tomto třetím vydání zveřejňujeme první kupón pro celoroční soutěž o kolo Author za 52.000,- Kč. V každém dalším vydání budou další kupóny, kterých musíte nashromáždit celkem dvacet. Dvacetikusové sady kupónů potom nalepíte na papír A4 a zašlete nám ho do redakce. A už budete jen očekávat, jestli budete vylosováni do šťastné desítky, která mezi sebou rozhodne o to, kde se stane majitelem tohoto drahého stroje.

Nic vám nebrání v tom, abyste na konci roku zaslali více obálek s kupóny. Každá sada však musí mít svou obálku. Je skutečně lhostejné, jestli obálek pošlete na jedno jméno třeba deset. Maximálně tak posílíte své naděje.

A že některé kupóny neseženete? nevadí, během roku otiskneme několik žolíků, které mohou nahradit jakýkoliv kupón. Maximálně však tři kupóny v jedné sadě.

Třetí vydání Cykloservisu je právě ve výrobě a na pultech prodejen bude kolem 15.

author_soutez_kupon

datum: 06.02.11 - kategorie: Soutěže

Komentář:

  1. [1] jakub smerda

    Good kolo

    07.10.14, 16:23:01
id

id

id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign