Schindler20_2019

ekola_banner

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

auth2018

Soutěž !

Soutěžte s Cykloservisem!

Naše čtenářská soutěž už má sice druhé kolo i se svojí soutěžní otázkou, kterou najdete v Cykloservisu č. 21 a fotku odměny pro výherce přikládáme k tomuto článku, ale nedá nám to, abychom se nevrátili k prvnímu kolu a uuujeho vítězi. Jeho odpověď na soutěžní otázku byla sice stručná, nicméně byl prvním, kdo nám odpověděl, a proto jsme jej vybrali. Jeho bydliště bylo ovšem nápadně blízko sídlu firmy BV Trade, která věnovala výherci cenu, takže jsme jej trochu proklepli, zda nejde o nějaký firemní podvod a odpověď byla natolik zajímavá, že jsme se rozhodli se o ni s vámi podělit.

Cykloservis: Gratulujeme! Sice nám tak trochu hlavou vrtá to, že BV Import je přímo od vás z Bakova a nevíme, jestli jsme napsali či nenapsali, že rodinní příslušníci a zaměstnanci firmy jsou ze soutěže automaticky vyloučeni. Ale protože nehrajeme podle pravidel Sazky ani Sportky, ani dalších loterií, tak vlastně můžeme vítězem vybrat toho, kdo odpoví správně, nebo nás jeho odpověď zaujme, nebo jen prostě bude první jako Vy, kdo odpověděl. Takže za chuť soutěžit a aktivitu udělujeme naprosto bezvýznamné plus a na adresu posíláme přilbu Haven Road Coda. Případně pokud nechcete tenhle pěkný silniční model, můžeme ještě poslat bikový model Mignon v oranžové kombinaci, tak jakou zvolíte?

Jiří Klauz-vítěz prvního kola:
Vážení, napřed bych Vám chtěl poděkovat za gratulaci a samozřejmě za super výhru. Vybral jsem si silniční přilbu Haven Road Coda.
A následně mi dovolte něco málo o mé osobě a krátký příběh, jak vlastně k této výhře došlo a také vyvrátit vaše pochybnosti k fair play. Něco podobného se mi totiž často nestává, vlastně ještě nikdy nestalo. Názor totiž na tyto soutěže nebyl s nadějí na výhru příliš důvěryhodný. Budu to muset však přehodnotit, neboť je to můj první soutěžní pokus a hned úspěšný.

Jmenuji se Jiří Klauz, za dva týdny mi bude 37, jsem ženatý a mám báječného šestiletého syna, již zdatného cyklistu Daniela. Firmu BV Trade, respektive majitele Vojtu Buriánka moc dobře znám, jsme kamarádi a občas spolu trávíme chvíle na kole, tenisu či běžkách. Asi před týdnem jsem si u něj koupil dva nové pláště na mé MTB právě od firmy SLIME. Do té doby jsem tyto pláště neznal, a tak po doporučení, že díky speciálnímu gelu, co zalije díru do 3mm a defekt tak nepoznám, je vzal na zkoušku. Čas jejich nasazení nastal právě v uplynulém víkendu, hned poté co jsem se vrátil z krásné vyjížďky. 

Bylo nádherné slunečné počasí, zejména s ohledem na datum, pořádně to s mými „slajky“ klouzalo v bahýnku přikrytém pořádnou vrstvou listí a závěrečný defekt zadního kola kousek před domem sice nepokazil krásně strávené dopoledne, ale hned po obědě nastal ten pravý čas na výměnu plášťů. Zimní sezóna nevypadá, že by se brzo dostavila, a tak pořádně vybavené zimní kolo, bude ještě užitečné. No a ještě před samotnou výměnou přidám další náhodnou souvislost s výhrou. Na zmiňované vyjížďce bylo sice sluníčko, ale přilba bez šátku, čelenky či kukly už nestačila. Měl jsem nakonec zimní kuklu, co vozím pod lyžařskou přilbou, teplotně nakonec v pohodě, ale dostat ji pod přilbu, která mi nedopřává moc vůle do strany, nebylo zrovna příjemné. Možná tušíte, kam směřuji, ano cestou jsem uvažoval o nové jak silniční, tak MTB přilbě.

Opět se vrátím k aktivitám po dojetí z vyjížďky a ke zmiňované výměně plášťů. Nebyla to klasická výměna, kterou každý trénuje nejen na závody, ale i na případné zachraňování stopujících cyklistek, které to rozhodně ocení a následně Vám dovolí je doprovodit k domovu. Tato výměna plášťů byla pro mě jiná v tom, že právě tyto pláště od firmy SLIME jsou bezdušové. Nejedná se však o klasické bezdušáky, nýbrž o pláště s integrovanou duší, respektive o dvojitý plášť, kde právě mezi tyto dvě vrstvy se fouká vzduch. A teď konečně aspekt, co mě právě přivedl na odpověď na soutěžní otázku. Teď se možná trochu profesně shodím, ale lidem v mém znamení střelce je blízké být upřímný, a navíc mně to konec konců pomohlo k výhře! Na plášti není napsán směr rotace, respektive jakým směrem plášť nasadit. Já se pořádně nezamyslel nad tvarem vzorku, ani nevolal přítele na telefonu, ale šel mrknout na všeznalý internet. Brouzdáním jsem se dostal až na Vaše stránky, nebojte, v žádném případě ne poprvé a přitom zahlédl vyfocenou výherní přilbu HAVEN, o které jsem již uvažoval. Ani jsem nečetl celý Váš článek, jen soutěžní otázku (Otázka: Jakou značku produktů dováží firma BV Trade pro všechny, kdo bojují s defekty?), kde právě není řečeno o formě odpovědí, aby byla zajímavá a důvtipná. Takže klik na vaši adresu, rychlá, teď doufám chápete snadná odpověď a bum, odesláno a první pokus o výhru byl na světě. No a následně již pokračovalo hledání správného směru vzorku, leč neúspěšně, a tak jsem přeci jen vsadil na vlastní um a pláště nasadil.

Ještě se vrátím na skok k výherní přilbě, právě tato přilba Haven Road Coda a zejména tato barevná kombinaci se bude perfektně hodit k mé tak očekávané nové silničce.

Děkuji ještě jednou za přilbu, věřte, že ji budu s radostí a se vzpomínku na Cykloservis nosit a já Vám na oplátku slibuji, že Vaše články se soutěžní otázkou budu již číst až do konce.

S pozdravem a přáním hodně zdaru

Váš výherce a příznivec Jirka Klauz

datum: 17.12.09 - kategorie: Soutěže
id

id

id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign