deluxe-cycling
ekola_banner

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

eurobike2019

vrátit v srpnu author_duben_2019.jpg

Soukromá řádková inzerce zdarma

Počínaje 8. vydáním Cykloservisu v něm bude poprvé otištěn kupón pro soukromou řádkovou inzerci zdarma. Mění se tedy dosavadní systém vkládání inzerce, která byla do současné doby placená. Jedinou podmínkou je, že inzeráty lze zasílat pouze na originálním vystřiženém kupónu z Cykloservisu. Nebudeme akceptovat okopírované kupóny. Inzeráty tedy není možné vkládat ani přes internet. Inzeráty budou také samozřejmě zveřejňovány i na těchto stránkách v příslušné rubrice, jak jste zvyklí.

Využijte možnosti prodat to, co vám doma na kolo přebývá, případně dejte vědět všem čtenářům a návštěvníkům těchto stránek, že nutně potřebujete něco, co jiným doma překáží. O tom, že řádková inzerce je v Cykloservisu absolutně funkční vám může potvrdit tisíce lidí, kteří si již v Cykloservisu inzerát podali a úspěšně prodali. Vždyť 16.000 čtenářů tištěného vydání každých 14 dnů a 15.000 přístupů měsíčně na tyto stránky je opravdu velká masa stejně cyklisticky zapálených lidí. A samozřejmě, veškerá inzerce zveřejněná v Cykloservisu se týká pouze cyklistiky.

datum: 09.04.05 - kategorie: Zprávy redakce
id

id

id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign