Schindler20_2019

ekola_banner

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

eurobike2019

vrátit v srpnu author_duben_2019.jpg

Soukromá fotoinzerce

Tištěný Cykloservis vám  dává možnost zveřejnit váš soukromý řádkový inzerát i s barevnou fotografií toho, co prodáváte. Využijte možnosti  nabídnout váš domácí cyklistický přebytek 20.000 čtenářů tištěného vydání.

Jak postupovat při podání inzerátu?

U jednoho fotoinzerátu může být text v délce 300 znaků včetně mezer a interpunkce. Součástí textu je i kontakt na vás. Napište čitelně text na papír, připište k němu vaše jméno, adresu a telefon (vyžaduje to tiskový zákon, bez těchto údajů nebude inzerát otištěn), podepište se a vložte text společně s CD s fotografií toho, co prodáváte do obálky. Text můžete také uložit na CD ve formátu .doc (MS Word). Přiložte také ústřižek o platbě. Obálku zašlete na adresu redakce: Cykloservis, Žirovnická 2389, 106 00 Praha 10.

Možnost podání inzerátu přes internet

Text inzerátu (také ve formátu .doc) a fotografii v minimálním dole uvedeném rozlišení, lze zaslat také elektronickou poštou na adresu miloskaspar@seznam.cz. Maximální velilost 1 e-mailu 4 Mb. Níže uvedenou částku uhraďte běžnou poštovní složenkou také na adresu redakce. Jakmile spárujeme došlou platbu  se zaslaným inzerátem, inzerát bude dán ihned do nejbližšího vydání do tisku.

Rozlišení fotografie

Foto zašlete v minimálním rozlišení 640 x 480 bodů. Výsledná fotografie bude mít rozměr 55 x 38mm.

Kolik zaplatit?

Cena jednoho fotoinzerátu je 150,- Kč. Při dvou opakování 280,- Kč, tři opakování za 390,- Kč. Inzerát bude otištěn poprvé v nejbližším vydání po doručení inzerátu a opakování v následujících vydání. Každý inzerát bude ve zvláštním rámečku. Fotoinzerce je pouze pro soukromé osoby, ne pro podnikatelské subjekty.

datum: 24.04.05 - kategorie: Zprávy redakce
id

id

id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign