cyklopoint
gravel

katalog_elektrokola

logo_katalog_detska_kola

deluxepoutak

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

pells_07_2022.png

Slevy jízdních kol v maloobchodech a speciální nabídky

O prázdninách jsou většinou odstartovány slevové akce na jízdní kola. Letošní rok není výjimkou, i když se zdá, že kol není na trhu tolik, jako bývalo obvykle. Ale v naší republice je asi 1300 speciálních prodejen na jízdní kola. A v nich může čekat na svého zákazníka kolem 40.000 kol. Asi ještě více. Možná o mnoho více. A všichni prodejci chtějí tato kola prodat. Někdo nabízí se slevou, někdo bez slevy. A na druhé straně, mezi zákazníky, je mnoho těch, kteří nějaké konkrétní kolo shání. Nebo si chtějí pořídit nějaké kolo ve slevě.

V přehledu přinášíme takové nabídky. Zatím je to přehled, ve kterém naleznete 70 modelů kol. Obchodníci jsou na dovolených a tak není nabídka v tabulce příliš široká. Ale akci budeme zveřejňovat pravidelně a počet kol bude samozřejmě stoupat. Sledujte tedy náš web a na něm nabídky maloobchodů.

Upozorňujeme, že nabídky jsou většinou pro ojedinělá kola. Kolo nabízí obchod zpravidla v jednom exempláři. Kola ve zveřejněné nabídce nebudeme po jejich prodeji umazávat. Na stav se informujte přímo u prodejce. Je možné, že vám nabídne jiné kolo, které do této nabídky nezařadil.

 

Tabulku otevřete kliknutím na obrázek

 

 

 

datum: 16.07.22 - kategorie: Různé
id

id

id

bafang_7_22.jpg bafang
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign