Schindler20_2019

ekola_banner

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

eurobike2019

vrátit v srpnu author_duben_2019.jpg

Skládačka od McLaren

Skládačka od McLaren

Elektrokolo, skládačka a designový skvost současně, to je stručná charakteristika městského kola GoCycle. Jeho konstruktér a zároveň zakladatel značky GoCycle, Richard Thorpe, vytvořil tento plně funkční skvost díky svým zkušenostem s městskou dopravou v Londýně. A co má tento stroj společného s legendární značkou McLaren? Thorpe u McLarenu dlouhá léta pracoval a má tedy bohaté zkušenosti s kompozitními materiály ze závodních monopostů. Právě díky tomu si může konstrukce kola dovolit takové výstřelky, jako třeba letmé uchycení obou kol. Podobně jako techniku vozů F1 dokonale kryje kapotáž, i v případě kola GoCycle jsou plně zakrytovány nejen mechanické kotoučové brzdy a řetěz, ale také NiMH 9 Ah akumulátor či elektromotor. Řazení v zadním náboji Shimano Nexus využívá tří rychlostních stupňů. Odpružená zadní stavba nabízí zdvih 25 mm.

Nejsilnější zbraní této elektro-hračky je vedle dokonalého designu především velice nízká hmotnost 16,2 kilogramu, tedy samozřejmě na poměry elektrokol. Zmínku zaslouží také rozměry kola po jeho složení do speciálního skořepinového kufru, které jsou 650x540x260 mm. Další výhodou je nejen výrazný velikostní rozsah pro jezdce od 150 cm až do dvou metrů, ale i váhové omezení do 100 kg, které bude pro drtivou většinu potenciálních uživatelů jistě dostačující.

Více informací najdete na www.citybikes.cz

skládačka

(kad)

datum: 28.03.10 - kategorie: Technika
id

id

id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign