katalog_elektrokola

gravel

logo_katalog_detska_kola

deluxepoutak

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

author_banner_leden_2020

Skládací revoluce

Těsně před koncem května vypršelo tiskové embargo na naprosto žhavou novinku značky Tern, kterou je skládačka BYB, již jsme měli možnost testovat, ovšem trochu tajně, aby se fotky či informace náhodou nedostaly na svět před termínem. To je logické, když patříte k lídrům v oboru, že střežíte své novinky jako oko v hlavě.

Menší je lepší

Zatímco u průměru bikových kol tohle heslo neplatí, u skládaček je doslova zaklínadlem, co nejmenší rozměry složeného kola jsou hlavním cílem konstruktérů. Tern je synonymem kvalitního a pevného rámu s maximem komfortu pro jezdce, kde výsledný rozměr složeného stroje určoval dosud hlavně průměr kol. Testovaný model BYB (Bring Your Bike) v jednodušší modifikaci P8 sází na dvacítková kola, takže žádný kompromis s následkem horšího zvládání terénních nerovností. Klíčem k o 30 % menším složeným rozměrům proti skládací klasice na dvacítkových kolech je trojité, nikoliv dvojité skládání. Tedy přesněji rám se skládá ze tří, nikoliv jen dvou dílů, jak to známe od Ternu dosud. Hliníkový rám má na první pohled podobou konstrukci zadní stavby, jako dosud známé modely .... více v Cykloservisu č.11/2019

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

datum: 07.06.19 - kategorie: Testy kol
id

id

id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign