deluxe-cycling
ekola_banner

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

eurobike2019

vrátit v srpnu author_duben_2019.jpg

Sjezdový speciál Demo 8 Carbon

Zcela nový stroj budou poprvé na veřejnosti sedlat jezdci týmu Monster Energy/Specialized Sam Hill a Troy Brosnan o závodním víkendu, v rámci startu Světového poháru ve Val di Sole (Ita). Rovněž se zde s ním poprvé postaví na start po boku svých soupeřů.

Dva nové DH rámy využívají technologie FACT carbon. Rám  provedení S-Works 11m je vybaven magnesiovou zadní stavbou, zatímco model Demo 8 I využívá rámový základ FACT 10m a hliníkovou zadní stavbu. Oba modely sdílí totožnou DH geometrii. Je důležité poznamenat, že tyto nové stroje nejsou jen dalšími sjezdovými koly s karbonovým rámem. Provedení Team Replica skutečně využívá prvky pocházející z top modelu S-Works, což posouvá celou platformu do zcela nové úrovně.

Na základě náročných testů a experimentů s metodami stavby rámu se podařilo ušetřit téměř půl kilogramu (499 g) u modelu Demo se zdvihem 200 mm. Zároveň, díky těsné spolupráci s  týmovými jezdci,  důsledně pracovali na výsledném jízdním projevu a vysoké životnosti celku, který musí obstát na nejtěžších sjezdových tratích po celém světě. Nová kola budou k mání letos na podzim. Modely S-Works a Demo 8 I carbon budou v malém množství dostupné již na přelomu září a října. Zlepšení dostupnosti lze očekávat v rámci následujících měsíců. 

specialized_demo_downhill

 

specialized_demo_downhill_fork

 

specialized_steam

 

specialized_demo_vidlice

datum: 04.06.12 - kategorie: Technika

Komentář:

  1. [1] Replica Rolex

    Na základě náročných testů a experimentů s metodami stavby rámu se podařilo ušetřit téměř půl kilogramu (499 g) u modelu Demo se zdvihem 200 mm. Zároveň, díky těsné spolupráci s týmovými jezdci

    20.06.13, 10:50:17
id

id

id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign