schindler13 mojekolo.cz/komponenty/plaste/?vyrobce=continental

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

auth2018

Silvini Vetta

Silvini Vetta

Nízká gramáž materiálu, perfektní střih a maximální univerzalita, to je jen stručná charakteristika dámské větrovky Silvini Vetta. Díky odepínacím rukávům poslouží prakticky od jara do podzimu, přítomnost předních kapes či kapuce v límci zase umožní nejen cyklistické použití. Bunda Vetta bude ideálním doplňkem třeba i na běh a mnohé další outdoorové aktivity.

Střih bundy sází na lehce zkrácený přední a naopak decentně prodloužený zadní díl, čímž je zamezeno nevzhlednému krabacení materiálu na břiše při předklonu a současně je zaručeno překrytí spodních partií zad. Zcela dostatečná je, vzhledem k daným velikostem, délka rukávů, přičemž jejich zakončení jemným pružným olemováním není co vytknout. Tentýž pružný lem se nachází také na spodním okraji v pase. Maximální propracovanost střihu je znát nejen v usazení a tvarování jednotlivých panelů, ale třeba i v případě límce, jenž je ideálně vysoký i široký. Nechybí mu ani stahování a „garáž“ zipu. Zadní kapsa je v případě čistě cyklistického použití svými rozměry dostačující, vpředu ji pak doplňují nejen dvě standardní kapsy, ale navíc jedna náprsní. Přední zip s podložením proti profouknutí se tváří velice kvalitně, nepostrádá ani reflexní paspule po obou stranách. Po stránce reflexe je bunda Vetta vůbec skvěle vybavena, vedle log s funkcí odrazky jsou reflexní paspule přítomny na všech důležitých místech, vpředu i vzadu.

silvini_bunda_veta

Po praktické stránce jsme uvítali především propracovaný střih bundy, který nebyl zbytečně volný a zároveň nijak neomezoval v přirozeném pohybu. Odepínání rukávů bylo bezproblémové a průramky vzniklé vesty nijak nedřely a současně poskytly vhodnou ochranu před větrem. Samotná funkce použitého materiálu je pro cyklistiku ideální, sice nelze počítat s ochranou proti promoknutí, ale proti profouknutí bojuje zcela suverénně, navíc při zachování dostatečné míry prodyšnosti.

Cena dámské bundy Silvini Vetta je od 1 450 korun. Vedle výrazné zelené barvy je v nabídce také červená, černá a šedá varianta.

(kad)

datum: 19.10.11 - kategorie: Oblečení na kolo
id

id

id

BP Lumen Teasi One BP Lumen Limar X-Ride
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign