deluxe-cycling
ekola_banner

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

eurobike2019

vrátit v srpnu author_duben_2019.jpg

Silvini Vetta

Silvini Vetta

Nízká gramáž materiálu, perfektní střih a maximální univerzalita, to je jen stručná charakteristika dámské větrovky Silvini Vetta. Díky odepínacím rukávům poslouží prakticky od jara do podzimu, přítomnost předních kapes či kapuce v límci zase umožní nejen cyklistické použití. Bunda Vetta bude ideálním doplňkem třeba i na běh a mnohé další outdoorové aktivity.

Střih bundy sází na lehce zkrácený přední a naopak decentně prodloužený zadní díl, čímž je zamezeno nevzhlednému krabacení materiálu na břiše při předklonu a současně je zaručeno překrytí spodních partií zad. Zcela dostatečná je, vzhledem k daným velikostem, délka rukávů, přičemž jejich zakončení jemným pružným olemováním není co vytknout. Tentýž pružný lem se nachází také na spodním okraji v pase. Maximální propracovanost střihu je znát nejen v usazení a tvarování jednotlivých panelů, ale třeba i v případě límce, jenž je ideálně vysoký i široký. Nechybí mu ani stahování a „garáž“ zipu. Zadní kapsa je v případě čistě cyklistického použití svými rozměry dostačující, vpředu ji pak doplňují nejen dvě standardní kapsy, ale navíc jedna náprsní. Přední zip s podložením proti profouknutí se tváří velice kvalitně, nepostrádá ani reflexní paspule po obou stranách. Po stránce reflexe je bunda Vetta vůbec skvěle vybavena, vedle log s funkcí odrazky jsou reflexní paspule přítomny na všech důležitých místech, vpředu i vzadu.

silvini_bunda_veta

Po praktické stránce jsme uvítali především propracovaný střih bundy, který nebyl zbytečně volný a zároveň nijak neomezoval v přirozeném pohybu. Odepínání rukávů bylo bezproblémové a průramky vzniklé vesty nijak nedřely a současně poskytly vhodnou ochranu před větrem. Samotná funkce použitého materiálu je pro cyklistiku ideální, sice nelze počítat s ochranou proti promoknutí, ale proti profouknutí bojuje zcela suverénně, navíc při zachování dostatečné míry prodyšnosti.

Cena dámské bundy Silvini Vetta je od 1 450 korun. Vedle výrazné zelené barvy je v nabídce také červená, černá a šedá varianta.

(kad)

datum: 19.10.11 - kategorie: Oblečení na kolo
id

id

id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign