deluxe-cycling
ekola_banner

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

eurobike2019

vrátit v srpnu author_duben_2019.jpg

Silvini pro juniory

Bunda Silvini Razzo

Značka Silvini, jakožto výrobce cyklistického a sportovního textilu, se svojí nabídkou zaměřuje nejen na pánské a dámské kolekce, stále více produktů je určeno také pro děti nebo juniory. Pro běžecké lyžování a jakékoli další zimní sportovní aktivity, cyklistiku samozřejmě nevyjímaje, je připravena softshellová juniorská bunda Silvini Razzo.

Bunda Silvini Razzo

Materiál Softshell W-Proofs nepromokavou membránou nabízí vynikající ochranu proti profouknutí a současně určitou míru prodyšnosti. Výhodou je také poměrně nízká gramáž materiálu, zajišťující bundě vedle skladnosti také nemalou univerzalitu ve vztahu k teplotě vzduchu, díky níž bude použitelná prakticky od podzimu do jara. Klasický sportovně-cyklistický střih s lehce zkráceným předním a naopak prodlouženým zádovým dílem je doplněn vhodně dimenzovanou délkou rukávů. Středně vysoký límec nepostrádá „garáž“ pro jezdce zipu, přičemž samotný zip je po celé své délce podložen proti profouknutí. Ideální je tenké pružné olemování rukávů na zápěstí a především možnost stahování spodního lemu bundy. Ten je koncipovaný jako volný a pomocí gumy jej lze na bocích doladit tak, aby pod bundu nefoukalo, ale aby se současně nevyhrnovala při předklonu na kole. Pro běžecké i případné civilní použití přijdou vhod standardní přední kapsy, naopak při ryze cyklistickém využití může chybět rozměrnější kapsa na zádech. Pochvalu si od nás odnáší nadstandardní využití reflexních prvků. Ostatně v tomto ohledu patří značka Silvini mezi to nejlepší na trhu, řeší jak maximální bezpečnost uživatelů, tak i grafické doladění veškerých detailů.

Cena juniorské softshellové bundy Silvini Razzo je 1590 korun a v nabídce jsou čtyři velikosti. Kromě červeno-černé barevné kombinace je k mání také šedé provedení.

(kad)

 

Plusy: univerzalita použití, zpracování, reflexe

Minusy: absence větší zádové kapsy

datum: 20.11.12 - kategorie: Oblečení na kolo
id

id

id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign