schindler_brezen_2019 mojekolo.cz/komponenty/plaste/?vyrobce=continental

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

auth2018

Silvini dětem

Silvini Punta CP47

Silvini Punta CP47Značka Silvini rozšiřujesvé nabídky a nezapomíná ani na nejmenší cyklisty, jimž je určena kolekce textilu s názvem Punta. Prostřednictvím ratolestí redakčních spolupracovníků jsme z dětského oblečení Silvini otestovali tříčtvrteční elastické kalhoty Punta CP47vybavené antibakteriální vložkou.

Svým provedením, tedy jak použitými materiály, tak střihem a zpracováním, si tyto dětské kalhoty v ničem nezadají s těmi pro dospělé. Rozhodně zde nebylo cílem vyrobit co nejjednodušší, a tedy i nejlevnější provedení, vždyť děti by si cyklistiku měly užít pokud možno ještě více než dospělí. Výsledkem je mnohapanelový střih, optimálně obepínající tělo a především nijak nebránící pohybu. Přes kolena nejsou kalhoty zbytečně upnuté, stejně tak spodní lem s protiskluzovou úpravou není příliš těsný. V pase je použita klasická všitá plochá guma, doplněná stahovací šňůrkou s plastovým zdrhovadlem. Střih je i v této partii dobře propracovaný a kalhoty přesně sedí na těle, aniž by měly tendence odhalovat spodní část zad.

Vyzdvihnout musíme především zpracování, ploché švy jsou provedeny maximálně precizně i v případě usazení antibakteriální vložky. U té chválíme její menší velikost, takže děti nebudou mít při natažení kalhot pocit, že se zase vrací do plen, z kterých už vyrostly. Nadstandardní je i použití gelového protiskluzového pásku na spodním lemu nohavic, samozřejmě s logem výrobce. Maximálně pak oceňujeme reflexní proužky, usazené do zadních plochých švů.

Dětské tříčtvrteční elastické kalhoty Punta CP47 stojí 690 korun a jsou nabízeny ve velikostech 116 až 158.

(kad)

P

datum: 07.06.11 - kategorie: Oblečení na kolo
id

id

id

BP Lumen Teasi One BP Lumen Limar X-Ride
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign