Schindler20_2019

ekola_banner

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

eurobike2019

vrátit v srpnu author_duben_2019.jpg

Silniční tretry Gaerne G.Air

Italská značka Gaerne se po stránce inovace svých produktů už dlouho nezastavila a z hlediska designu cyklistických treter je určitě jedním z absolutních lídrů. Zatím posledním přírůstkem v nabídce je špičkový silniční model G.Air, z jehož názvu je jasně patrné zaměření na co nejúčinnější ventilaci a současně velice nízkou hmotnost.

Gaerne G.Air tretry

Základem treter se stala superlehká karbonová podešev, nabízející maximální tuhost při záběru a předevšímzajímavý ventilační systém. Ten zde zajišťuje dvojice průduchů krytých kovovou mřížkou, přičemž jeden je na špičce podrážky a druhý v partii za kufrem. Proudění vzduchu pod chodidlem pak napomáhá perforovaná vnitřní stélka. Podešev je vpředu a vzadu vybavena pryžovými „nárazníky“ umožňujícími bezpečnou chůzi a předcházejícími poničení povrchové úpravy karbonu.

Svršek treter je vyrobený z odolných syntetických materiálů, ovšem s ohledem na tvarovou přizpůsobivost. Vysoký podíl pevné síťoviny zajišťuje optimální ventilaci, vhodnému usazení na noze napomáhá plastové zpevnění paty a polstrovaný jazyk. Střih zadní části je vyšší a více uzavřený, čímž napomáhá pevnému usazení i v oblasti achilovky.

ultralehke tretry Gaerne G.Air

Svým způsobem unikátní je systém zapínání, respektive stažení tretry k noze. Horní velice jemně nastavitelná přezka je sice v kategorii luxusnějších treter dnes již standardem, ovšem zde je i v případě polohovatelného mechanismu použit karbon. Dvojice stahovacích pásků se suchým zipem je pro maximální snížení hmotnosti uchycena na pevných nylonových lankách. G Light Strap System, jak Gaerne tento prvek nazývá, má vedle superlehké konstrukce výhodu také v možnosti nastavení délky pásků, v závislosti na výšce nártu uživatele. Výrobce si navíc dal záležet také na estetickém dojmu, proto je spodní díl všech upínacích prvků vždy transparentní, a neruší tak celkový design tretry.

Nejvýše postavený silniční model značky Gaerne bude nabízen ve dvou barevných provedeních, vedle bílo-zelené bude k mání také v černo-zelené kombinaci, a to za cenu 7490 korun. Navíc, jak už je pro tohoto výrobce typické, takřka totožné tretry, samozřejmě s hrubou bikovou podrážkou, budou nabízeny i v MTB variantě, a to pod názvem G.Viper.

(kad)

datum: 01.03.12 - kategorie: Oblečení na kolo

Komentář:

  1. [1] Fake Rolex

    Svršek treter je vyrobený z odolných syntetických materiálů, ovšem s ohledem na tvarovou přizpůsobivost. Vysoký podíl pevné síťoviny zajišťuje optimální ventilaci, vhodnému usazení na noze napomáhá plastové zpevnění paty a polstrovaný jazyk.

    21.06.13, 03:45:54
id

id

id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign