Schindler20_2019

ekola_banner

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

auth2018

Šílenci se budou prohánět Prahou

Šílenci se budou prohánět Prahou.

Připravte se na Prague Downtown – jedinečný sjezd borců na horských kolech. 

Praha – 10.4. - Prague Downtown je mezinárodní závod horských kol ve sjezdu na trati s uměle vytvořenými překážkami v historickém centru Prahy. Termín konání této výjimečné akce byl stanoven na sobotu 7. září 2013.

Prague Downtown bude vskutku jedinečný závod, který Praha ještě neochutnala. Sjezdová trať pro horská kola nabídne na 750 metrech startovací rampu, 9 umělých překážek a skoků. Po celé její délce budou diváci svědky množství nelítostných soubojů o stupně vítězů. Atraktivní závod by měl představit tento sport široké veřejnosti a příslib účasti světové downhillové špičky přilákat mladou generaci.

K jedinečnosti Prague Downtownu by měla přispět kromě mezinárodní účasti top jezdců také zvolená lokace. Tou by se měla stát Praha 1. Trať je naplánována z Petřínských sadů, přes areál Strahovského kláštera a následně přes Strahovské nádvoří na Pohořelec. „Jsem si jist, že atraktivní kulisa Prahy dodá závodu neopakovatelný náboj a věřím, že celý závod bude jak pro diváky, tak pro jezdce neopakovatelným zážitkem. S vedením MČ Praha 1 jsme předběžně konzultovali možnosti povolení a zatím to vypadá, že by nám Praha 1 mohla vyjít vstříc. “ -  řekl Tomáš Pejša z pořádající agentury HCore Production.

praha_downtown

Účast na prvním ročníku Prague Downtown přislíbili špičkoví čeští jezdci světového formátu jako Michal Prokop, Tomáš Slavík, Lukáš Měchura, Matěj Charvát nebo freeridového démona Richarda  „Gaspiho“ Gasperottiho. „To jsou první potvrzená jména. Se zahraničními hvězdami jsou vedena jednání o jejich účasti. Velkým lákadlem je myslím i to, že vstup na akci bude ZDARMA. Rozhodně je na co těšit“  - dodal Tomáš Pejša.

Doprovodný program nabídne závod v dirt jumpu (skoky na kole), best trick na cílovém skoku a podporu kapel The Prostitutes a Prague Conspiracy.

Generálním partnerem akce je společnost ČEZ. Hlavním partnerem je energetický nápoj Monster Energy. Záštitu nad akcí převzal primátor hlavního města Prahy Bohuslav Svoboda.

Více o akci – http://www.praguedowntown.com nebo pgdt.cz

Předběžný program závodu:

13:00-14:30- kvalifikace mtb

14:30-15:30- kvalifikace dirt jump

15:30-17:30- hlavní závod mtb

18:00-19:30- finále dirt jump

19:30- vyhlášení vítězů mtb

20:00- vyhlášení vítězů dirt jump

20:00-22:00- hudební vystoupení

22:00- konec akce + afterparty

 

downtown_prague

 

datum: 10.04.13 - kategorie: Sport
id

id

id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign