deluxe-cycling
ekola_banner

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

eurobike2019

vrátit v srpnu author_duben_2019.jpg

Série Feel od firmy Sýkora

Feel pro dámy

Domácí výrobce cyklistického oblečení Sýkora nabízí vedle šití na zakázku také vlastní ucelenou kolekci textilu. Dámská řada Feel je novinkou letošní sezóny a spojuje v sobě anatomický střih, velice příjemné materiály a líbivý, elegantní vzhled.

Dámský dres Feel sází na maximální vzdušnost, zajištěnou nízkou gramáží použitých materiálů. Střihová kombinace materiálů Fino a Lycool, tedy v podstatě velice lehké dresoviny a lycry, dává navíc dresu zajímavý vzhled, kde jsou vedle sebe nejen vkusně poskládány různé odstíny barev, ale i struktury tkanin. Navíc kombinace světle modré, tmavě modré a bílé je vždy sázkou na jistotu, zde podtrženou zdařilou, opticky vyloženě zeštíhlující grafikou. Střih si dovolíme označit za standardní, tedy s lehce zkráceným předním dílem a především s mírným nabráním přes boky. Nadstandardní elasticita všech materiálů je také nemalou výhodou, dres Feel je na těle skutečně maximálně příjemný. Z hlediska pohodlí při oblékání je plusem celopropínací provedení, přičemž použitý zip je velice kvalitní. Ideálně je vyřešen jak límeček, tak i olemování raglánových rukávků, vše je přiléhavé, ale nikoli těsné, takže maximální komfort pro samotnou uživatelku. Velkou pochvalu zaslouží také protiskluzové celoobvodové zakončení spodního lemu, vyřešené silikonovým páskem. Ten drží dres na svém místě, tedy bez tendencí k vyjíždění a odhalování beder. Naprosto dostačující jsou také poměrně hluboké zadní kapsy, které bývají u řady dámských dresů často podceňovány. Značka Sýkora má letité zkušenosti, takže všechny prvky jsou maximálně promyšleny. Neschází ani malá kapsička na zip, která se hodí třeba na peníze nebo telefon.

sykora_dresy_feel

Krátké kalhoty série Feel jsou stejně propracované jako výše popsaný dres. Základem se stal osmipanelový střih, doplněný o čtyřdílnou horní část, obsahující zádovou kapsičku a vpředu vysoce elastický prodyšný materiál, snižující tlak na břicho při předklonu. Kombinace klasických a vzhledově atraktivních bílých plochých švů dává kalhotám velice pěkný vzhled. Nevšedním designovým prvkem je zmíněná zádová kapsa, doplňující celkem standardní černou lycru o efektní bílou vsadku. Pouze instalace zipu zde trochu snížila celkovou pružnost, jež je ovšem po celém zbylém obvodu dostatečně vykompenzována. Zkrácený střih, s nohavičkami ani ne do půlky stehen, většina dam jistě uvítá. Přece jen krátká sukně s proužky opálenými těsně nad koleny, to není úplně ono. Spodní protiskluzové zakončení nohaviček není sice vyřešeno tak luxusně jako u dresu Feel, ale i tak je naprosto funkční. Pochvalu zaslouží speciální dámská výstelka Nobel Leaks, která je zaprvé tvarově výborně přizpůsobivá a zadruhé nabídne nadstandardní polstrování. Současně není zbytečně rozměrná a její celoobvodové husté obšití předchází předčasnému řídnutí materiálu. Ke střihu nemáme připomínky, vyšší zádový díl a instalace předního, vysoce elastického panelu nabízí současně jak komfort, tak i spolehlivé usazení kalhot na těle. Použitá lycra s polomatnou povrchovou úpravou navíc vypadá poměrně luxusně. Asi jedinou výtku máme k absenci jakéhokoli reflexního prvku, jinak není kalhotám co vytknout.

kalhoty_sykora_feel

Cena dresu Sýkora Feel je 1 140 korun, v případě kalhot si připravte částku 925 korun.

(kat)

datum: 19.09.12 - kategorie: Oblečení na kolo

Komentář:

  1. [1] rolex replica

    Střih si dovolíme označit za standardní, tedy s lehce zkráceným předním dílem a především s mírným nabráním přes boky. Nadstandardní elasticita všech materiálů je také nemalou výhodou, dres Feel je na těle skutečně maximálně příjemný.

    20.06.13, 08:14:59
id

id

id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign