Schindler20_2019

ekola_banner

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

auth2018

Sensor v pohodě

Sensor.... pProstě v pohodě...

senzenaZúčastnili jsme se představení nové modelové kolekce domácí značky Sensor, určené pro zimu 2010 / 2011. Tato akce určená pro obchodníky proběhla v zámeckém areálu Ctěnice nedaleko Vinoře. Vedle půvabné modelky a výborného oběda, což jsou samozřejmě atributy nezbytné pro úspěch nové kolekce a spokojenost obchodníků, jsme shlédli i zásadní novinky v textilu.

Musíme uznat, že se nám nová kolekce hodně líbí, stejně jako se nám líbilo celkové pojetí prezentace. Lidé od Sensoru jsou prostě pohodáři, setkání s nimi je vždycky v kamarádském duchu. Nechybí legrace či hlášky typu: „Šijeme hadry na holky, který se nám líběj.“ Je fakt, že tyhle český hadříky jsou maximálně slušivý. Na fotkách se můžete potěšit nejen půvaby modelky, ale i veselým číslem. Nenechte se zmást, to pouze majitel firmy Milan Jurka prezentuje na Květákovi (živém maskotu značky) novinky ve zpracování vesty...

A co můžeme očekávat od nové kolekce? Prezentována byla celá nabídka, od spodního funkčního prádla řad Coolmax Fresh, Double Face či propracované struktury trik Seamless, až po designově dokonalou kolekci Thermocool. Novinky nechybí u dámského spodního prádla či v široké nabídce fleecových mikin. Maximální propracování je vlastní také senchlapimembránovým bundám Ultimate a Vertical. Už tradičně je značka Sensor silná také ve sportovních ponožkách, čepicích či rukavicích, takže ani tyto doplňky v nových variacích nemohly chybět.

(kad)

datum: 17.02.10 - kategorie: Oblečení na kolo
id

id

id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign