Schindler20_2019

ekola_banner

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

auth2018

Sensor UltraSonic

Sensor UltraSonic

Sensor UltraSonicPokud by se podle hesla „Čím víc tepláky, tím víc hiphoper“ řídili naši rytmicky založení spoluobčané při nákupu oblečení, jistě by jejich zraku neunikly volné cyklistické kalhoty UltraSonic české značky Sensor. Cena necelé dva tisíce, spousta reflexních prvků a hlavně fantastická ventilace z nich dělají nejvíc „in“ model k originální oldskool mikině a zlatým řetězům na krku.

HipHopKemp však nebyl hlavním místem určení těchto volných kalhot. Jejich místo je hlavně na běžkách či na odpruženém kole, a to na těle jezdce, který se odmítá nechat spoutat elasticitou čapáků a věty „vypadáš jak harapes“ se hrozí jak čert kříže.

Lehké sportovní kalhoty UltraSonic jsou vyrobeny ze softshellových předních panelů, které zabraňují profouknutí, a pružného materiálu Tecnostretch v zadní části, jenž zajišťuje ventilaci a tvarovou přizpůsobivost. Kalhoty se v pase stahují šňůrkou, která je podpořena gumovým pásem. Na klasických místech jsou dvě kapsy pro ruce, uzavíratelné na zip, které tvoří síťovina.

Nohavice jsou na náš vkus trošku širší, a ačkoliv jsou zakončeny gumou a v bočních švech je rozepínání na zip, při jízdě na kole s klasickým třípřevodníkem se občas nohavice zadrhne o zuby. Také při sesedání z kola se někdy stane, že se pružný materiál zachytí za hranu sedla. Proto jsou podle našeho názoru nejvhodnější hlavně na běžky, kde díky své délce ideálně obepnou běžkařské boty a nepustí dovnitř sníh. Ventilace i odpařování je příkladné a při použití funkčních spodků nebyla v kalhotách ani v teplotách pod bodem mrazu vůbec zima. Kalhoty dokážou dobře odolat i proti vnější vlhkosti, vyschnutí zevnitř je pak velmi rychlé, takže ultrasoniky můžeme vřele doporučit pro výkonnostní sport. Kalhoty jsou dostupné v tradičních velikostech S, M, L, XL, XXL pouze v černé barvě.

+ ventilace, odolnost proti zimě, profouknutí i promočení

- širší nohavice

(mig)

www.sensor.cz

datum: 31.03.10 - kategorie: Technika
id

id

id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign