Schindler20_2019

ekola_banner

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

eurobike2019

vrátit v srpnu author_duben_2019.jpg

Sensor Thermocool

Jak být cool? Thermocool!

Funkční prádlo už dávno není jen kusem oblečení, od kterého očekáváme pouze odvod potu od těla a nic víc. Mělo by splňovat i estetická kriteria, abychom se při lyžování během pauzy v horské chatě nemuseli stydět svléknout mikinu. Výrobci funkčního prádla tuto skutečnost naštěstí berou v potaz. Výjimkou není ani svitavský Sensor, jehož model Thermocool jsme podrobili testování při zimních i předjarních radovánkách. 

Model Thermocool se pyšní unikátním složením, obsahuje totiž po padesáti procentech dutého laločnatého vlákna Thermolite a laločnatého vlákna Coolmax. Díky prvně jmenovanému vláknu má materiál výborné termoregulační vlastnosti, zatímco Coolmax zajišťuje rychlý odvod vlhkosti od pokožky. Samozřejmostí jsou ploché švy, dotvářející pocit komfortu při nošení. Triko je velmi příjemné na dotek a díky dostatečné pružnosti jemně kopíruje křivky těla bez pocitu sevření. Konce rukávů jsou zakončeny založením s plochým švem, nízký límeček zdobí decentní logo výrobce. Na spodním okraji pak najdeme zesílenou lemovku.

Testovali jsme na běžkách, na kole i při horské turistice a model Thermocool se při všech aktivitách osvědčil na výbornou a prokázal výše uvedené kvality. Velmi jsme také ocenili prodloužený zadní díl, který byl dostatečnou ochranou pro partie choulostivé na prochladnutí. Thermocool se pyšní originálním potiskem vytvořeným termosublimační technologií, jež neomezuje prodyšnost. Díky atraktivnímu vzhledu bychom se nebáli nosit tento slušivý model i jako civilní oblečení.

Sensor Thermocool je k dostání ve velikostním rozpětí S až XL, a to s krátkým či dlouhým rukávem v černém nebo bílém provedení, přičemž každá barevná varianta má svůj vlastní potisk. Kdo chce být kompletně vybaven, může si k hornímu dílu pořídit i kalhoty v bílé nebo černé barvě. Cena v případě trika začíná na částce 929 korun, u kalhot pak od 725 korun.

sensor

(pet)

datum: 15.04.11 - kategorie: Oblečení na kolo
id

id

id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign