Schindler20_2019

ekola_banner

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

auth2018

SENSOR pro UNICEF

SENSOR podpoří projekty UNICEF

Svitavy, 15.4.2008 –  Značka Sensor spojila síly s Dětským fondem OSN – UNICEF.

V letošním roce se  Sensor  bude podílet na celosvětovém programu očkování. Jeho cílem je chránit děti v rozvojových zemích před smrtí z důvodu některé z dětských smrtelných nemocí (spalničky, záškrt, černý kašel, tetanus, tuberkulóza, dětská obrna).

„Rozhodli jsme se omezit prostředky na sponzoring a podpořit ty, kteří si stěží pomohou sami. Nejsou to špičkoví cyklisti, nekonvenční snowboardisti nebo výjimeční horolezci,ale rozhodně potřebují naší pomoc“ komentoval spolupráci s fondem UNICEF pan Milan Jurka, majitel značky Sensor.

unic

Sensor použije k podpoře UNICEF část z  prodeje dětské kolekce. Tyto peníze budou použity k podpoře očkovacích programů. „Téměř 2 miliony dětí však na nemoci, kterým lze očkováním předcházet, stále ještě ročně v rozvojových zemích umírají. Proto i naši zákazníci koupí výrobku z dětské kolekce Sensor mohou podpořit tento program,“ dodává Milan Jurka.

K dětským výrobkům Sensor bude přikládána visačka s popisem programů UNICEF a dalších formách pomoci.

UNICEF

UNICEF (Dětský fond OSN) je hlavní světovou organizací, která se celosvětově zabývá ochrannou a zlepšováním životních podmínek dětí a podporou jejich všestranného rozvoje. Založen byl v roce 1946. V České republice vznikl v roce 1991.

UNICEF jako jediná organizace OSN, která není na rozpočet OSN napojena, může tyto programy pomoci uskutečňovat pouze díky dobrovolným příspěvkům vlád, firem a jednotlivců.

karta

datum: 15.06.08 - kategorie: Různé
id

id

id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign