deluxe-cycling
ekola_banner

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

eurobike2019

vrátit v srpnu author_duben_2019.jpg

Seminář o údržbě jízdního kola

(KB)Jste začátečník, který nemá skoro žádné znalosti o údržbě jízdního kola ať silničního nebo horského? Nebo jste pokročilejší cyklista, který se také rád na něco zeptá zkušených mechaniků?

Pro všechny uspořádá Cykloservis seminář na téma Údržba jízdního kola s profesionálními mechaniky prodejny Robert Štěrba a se špičkovými mechaniky profesionálních týmů Author a Česká spořitelna Milošem Křesťanem a s „Dlouhánem“.

Beseda bude vedena především formou vašich otázek a odpovědí mechaniků. Samozřejmostí bude, že mechanici budou mít demonstrační kola, nářadí a stojany pro praktické ukázky.

Bude také přítomen Petr Kuba, dovozce profesionálního nářadí Park Tool. Ukáže vám zde kompletní produktovou řadu této firmy s praktickými ukázkami používání. Společně s ním jsme také pro účastníky besedy připravili malou soutěž o ceny od Park Toolu.Seminář se koná v pátek 7. listopadu od 18 hodin ve velké zasedací místnosti na cyklistickém stadionu TJ Kovo Praha, na Třebešíně (VIZ přiložená mapa).Přednášková místnost má omezenou kapacitu 70 až 80 osob. Z tohoto důvodu žádáme všechny zájemce, aby se na besedu přihlásili nejpozději do konce října prostřednictvím e-mailu na adresu miloskaspar@seznam.cz. V přihlášce uveďte své celé jméno a obec. Prvních 80 přihlášených podle pořadí došlých přihlášek zveřejníme nejpozději do 4. listopadu na těchto stránkách a případně obešleme e-mailem.

Vstupné se neplatí!

datum: 29.10.03 - kategorie: Technika
id

id

id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign