Schindler20_2019

ekola_banner

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

auth2018

Šel, a ukradl si vánoční dárek

Normální lidé vánoční dárky kupují. Většinou jiným, které mají rádi a které chtějí obdarovat. Občas si někdo něco koupí, zabalí a položí pod stromeček i sám pro sebe. To také bývá běžné. Ale že někdo před vánoci jde do obchodu a dárek si ukradne, to běžné nebývá.

Ve čtvrtek 15. prosince navštívil takovýto nenechavý človíček prodejnu v Brně a protože se mu zachtělo zřejmě mít pod stromečkem pěkné a drahé kolo, ukradl si ho. Možná se nechal inspirovat zprávami z poslední doby, kdy se ukazuje, že krást a uplácet je normální. Dotyčný odcizil kolo Mongoose Teocali Comp 2011, velikost M. Pokud podobné kolo uvidíte, o něm uslyšíte, nebo ho dokonce ucítíte, věřte tomu, že prodejna BS Bike, Minská 102, Brno vám bude vděčna. právě tam jim bylo kolo odcizeno. telefon na ně je 739 476 087.

 

Aktuální zpráva od okradené prodejny:

Pachatel krádeže byl muž ve věku cca 40 let, výška asi 180cm, štíhlé sportovní postavy, mluvil potichu, česky, bez přízvuku. Kolo si byl prohlédnout již den před tím s dotazy ohledně zapůjčení. Včera přišel opět, dal nemalou zálohu v eurech, kolo si projel, vrátil se s tím, že ještě zkusí tlumič, využil přítomnosti zákazníků, vyměnil eura v peněžence za falešná, opět dal zálohu (i s peněženkou) a s kolem odejel někam někomu pod Vánoční stromeček.

 


mongoose_teocali

datum: 16.12.11 - kategorie: Různé

Komentář:

  1. [1] Fake Rolex

    Pachatel krádeže byl muž ve věku cca 40 let, výška asi 180cm, štíhlé sportovní postavy, mluvil potichu, česky, bez přízvuku. Kolo si byl prohlédnout již den před tím s dotazy ohledně zapůjčení.

    21.06.13, 06:24:45
id

id

id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign