deluxe-cycling
ekola_banner

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

eurobike2019

vrátit v srpnu author_duben_2019.jpg

Scott Spark RC - Testgalerie

Kola Scott patří rozhodně mezi ta velmi zajímavá. Už pro to, že v začátcích bikingu u nás se řadila mezi absolutní špičku nabízenou v maloobchodech, i když pro svou cenu většině zájemců o nové kolo méně dostupnou než značky domácí. Je také zajímavá tím, že v dobách, kdy byl dovozcem Jaroslav Vaněk, měl k ruce velmi známého a úspěšného automobilového závodníka a autora několika motoristických knih Dalibora Janka, který se staral o promo značky Scott, což bylo ve své době neobvyklé. A když jsme u těch jmen v pozadí značky Scott u nás, tak rozhodně nejzajímavější je, že v současné době vlastní firmu Scott Sports s.r.o., která provádí distribuci značky, Antonín Strach, kondiční trenér a přítel naší velmi úspěšné lyžařské sjezdařky Šárky Záhrobské. Ostatně, Šárka na svých oficiálních internetových stránkách uvádí stejnou korespondenční adresu jako má firma Scott Sport - Futurama Bussines Park v Praze 8 , kde je i nádherná značková prodejna Scott, kterou rozhodně stojí za to navštívit. Na stejnou adresu si také můžete napsat o pohlednici se Šárčiným podpisem. Ale už nepátrejme a podívejme se na testované kolo.

K testování této značky jsme si vybrali model Spark RC, který se řadí k absolutní špičce značky Scott. Spark prošel pro rok 2012 zásadní modernizací. Ta sice zachovává jeho původní koncepci, ale to je vše, co má novinka s původním modelem společného. Spark nestojí zrovna málo, dáte za něj takřka 150.000,- Kč ani nemrknete. Ale vyváží Spark svou kvalitou tuto nemalou částku? Jedná se o kolo skvělé, nebo bychom po našem testování o něj za ty peníze rozhodně nestáli? Vše se dozvíte v Cykloservisu č. 1/2012, který bude na pultech prodejen kolem 20. ledna.

Zatím pár fotografií

scott_spark_rc_celk

scott_spark_rc_tlumič_strach_zahrobska

scott_spark_rc_strach_zahrobska

scott_spark_rc_zahrobska_strach

datum: 05.01.12 - kategorie: Testy kol

Komentář:

  1. [1] Fake Rolex

    K testování této značky jsme si vybrali model Spark RC, který se řadí k absolutní špičce značky Scott. Spark prošel pro rok 2012 zásadní modernizací. Ta sice zachovává jeho původní koncepci, ale to je vše, co má novinka s původním modelem společného.

    21.06.13, 06:01:22
id

id

id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign