Schindler20_2019

ekola_banner

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

auth2018

Saint Ice Technologies detailně

Shimano Saint Ice Technologies

Shimano Saint Ice Technologies

V minulém vydání Cykloservisu jsme přinesli informace o nových sadách Shimano Saint a Zee pro rok 2013. V případě prestižního Saintu jsme pak zmínili zcela přepracované provedení brzdového kotouče, jenž svou sendvičovou konstrukcí vychází ze standardní podoby XTR a Deore XT, ovšem je doplněn o speciální chladicí žebra. Podařilo se nám sehnat průřez tímto kotoučem, na kterém je skvěle vidět použití trojice vrstev a především již zmiňovaný „chladič“. Mezi ocelovými vnějšími plochami je tedy pro ideální odvod tepla umístěna duralová základní vrstva, jež je dost zásadně přetažena směrem k unašeči a doplněna o efektní žebrování. Právě tato úprava má pomoci výrazně snížit sklony k přehřívání v dlouhých sjezdech, podobně jako „radiátory“, používané na destičkách.

(kad)

datum: 30.08.12 - kategorie: Technika

Komentář:

  1. [1] rolex replica

    Mezi ocelovými vnějšími plochami je tedy pro ideální odvod tepla umístěna duralová základní vrstva, jež je dost zásadně přetažena směrem k unašeči a doplněna o efektní žebrování

    20.06.13, 09:02:18
id

id

id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign