deluxe-cycling
ekola_banner

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

eurobike2019

vrátit v srpnu author_duben_2019.jpg

S Cykloservisem pro hlavní výhru za 100.000 Kč

Dovedete si představit ten slastný pocit, kdy chodíte bez koruny v kapse po obrovské prodejně  se sportovním zbožím a s jízdními koly a můžete si až do celkové částky 100 000 Kč volně vybírat zboží, které si ihned odnesete?  Dovedete si představit situaci, kdy budete mít skoro celý rok na to, abyste navštěvovali dobře zásobenou sportovní prodejnu a odnášeli si postupně zboží do celkové výše 100 000 Kč? Záleží jen na vás, jakou variantu si zvolíte a jestli to budete vy, kdo se stane vítězem naší ojedinělé kupónové soutěže, kterou pro vás připravil čtrnáctideník Cykloservis za vydatného sponzorského přispění maloobchodní prodejny INTERSPORT - PEKSPORT se sídlem v Praze 10, Vršovická 62. Záleží jen na Vás, jestli opatříte pro sebe a třeba celou svou rodinu jízdní kola nebo třeba lyže a další vybavení, nebo budete skrblík a vyberete si velmi drahé kolo pouze pro sebe.

Stačí k tomu opravdu málo. Do konce roku 2005 vystřihávat z Cykloservisu, soutěžní kupón a nasbírat jich celkem 19. Že už si brousíte nůžky, ale máte strach, že některá starší vydání (kupóny jsou otiskovány od čísla 4) vydání neseženete? Nevadí, prozradíme vám, že kupón bude  ve všech vydání Cykloservisu identický. To také nebrání tomu, abyste poslali sadu 19 kupónů několikrát. Můžete tedy o kupóny požádat kamarády – čtenáře Cykloservisu, kteří soutěžit nebudou, a kteří si tak možná nechají uniknout životní šanci na skutečně ojedinělou výhru.

A připomínáme, že nejjistější cestou, jak si zajistit pravidelný odběr Cykloservisu, a tím i kupóny, je předplatné!

 

Na tomto obrázku je zboží v hodnotě 100.000 Kč. Pro vaši představu, co všechno můžete vyhrát, když nám pošlete 19 kupónů. Obyčejných papírků, které mohou mít pro vás neskutečnou cenu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Fotografie obchodu Intersport - Peksport, kde si vítěz bude volně vybírat zboží do hodnoty 100.000 Kč

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hrací řád soutěže čtrnáctideníku Cykloservis o hlavní cenu sportovní zboží v hodnotě 100 000 Kč

  1. Pořadatelem soutěže je cyklistický čtrnáctideník Cykloservis se sídlem redakce Žirovnická 2389, Praha 10
  2. V každém vydání čtrnáctideníku Cykloservis v roce 2005, počínaje vydáním č. 4, bude otištěn kupón. Všechny kupóny ve všech vydáních jsou stejné, nerozlišují se podle jednotlivých vydání.
  3. Soutežící, který se zapojí do hry, vystřihává v průběhu roku

tyto kupóny, až nasbírá celou sadu devatenácti kupónů.

  1. Sadu 19i kupónů vloží do obálky a odešle ji nejpozději do 30. 1. 2006 na adresu redakce: Cykloservis, Žirovnická 2389, 106 00 Praha 10. Rozhoduje datum poštovního razítka. Do obálky vloží současně lístek se svým jménem a adresou. Své jméno a adresu také napíše jako zpáteční adresu na rub obálky.
  2. Do soutěže jsou uznány pouze originální kupóny vystřižené z časopisu Cykloservis. Okopírované kupóny nebudou uznány.
  3. Pokud soutěžící nashromáždí více sad po 19 kupónech, vloží každou zvlášť do obálky a postupuje s každou stejně, jak je uvedeno v bodě 4. Počet zaslaných sad od jednoho soutěžícího není nijak omezen.
  4. Do 15. února 2006 bude z došlých obálek s kupóny vylosováno 15 soutěžících, kteří se o hlavní výhru – sportovní zboží v hodnotě 100 000 Kč - utkají v krátké znalostní soutěži z oblasti cyklistiky. Těchto patnáct vylosovaných soutěžících bude obeznámeno dopisem a současně budou jejich jména zveřejněna na stránkách Cykloservisu a na internetu. Závěrečná soutěž proběhne nejpozději do 15. března 2006. V případě zaslání více sad kupónů může být soutěžící vylosován do závěrečné patnáctky pouze jedenkrát. V případě vytažení další obálky během losování se stejným soutěžícím, tato další vytažená obálka se stornuje a losuje se dále až do celkového počtu 15 různých soutěžících.
  5. Vítěz celé soutěže  bude mít právo ihned od skončení závěrečné soutěže začít odebírat zboží vystavené v prodejně Intersport PekSport, Vršovická 62, Praha 10 až do celkové hodnoty zboží 100 000  Kč v cenách, které jsou označené na každém zboží. Výběr zboží musí být ukončen nejpozději do 31. 12. 2006.
  6. Soutěžit nemohou majitel a zaměstnanci čtrnáctideníku Cykloservis a jejich rodinní příslušníci. Dále nemohou soutěžit externí spolupracovníci, kteří s Cykloservisem jakkoliv komerčně spolupracují, a jejich rodinní příslušníci.

 

datum: 07.04.05 - kategorie: Zprávy redakce
id

id

id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign