schindler_brezen_2019 mojekolo.cz/komponenty/plaste/?vyrobce=continental

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

auth2018

Rychlebská 30 MTB se jede 8. května

Rychlebská 30 MTB                                                                                                            

19. ročník závodu je určen pro široké spektrum cyklistů všech výkonnostních tříd, kteří mají chuť si zasportovat a změřit si síly s ostatními cyklisty. Nádherné prostředí Rychlebských hor je příslibem nevšedního zážitku, tak neváhejte a přijeďte na start. Start bude v 8. května 2014 ve 12.00 hodin na náměstí v Javorníku, prezentace před sportovní halou od 10.00 hodin do 11.30 hodin, Připravte si startovné 100 Kč. Kdo přijde později, nebude zaregistrován  a nebude moci startovat. Pro všechny účastníky závodu je povinná cyklistická přilba. Děti do 10-ti let pouze v doprovodu dospělé osoby.

Nejvyšším bodem trati je  Borůvková hora 899 m.n.m. a cíl je tradičně na Travné „U Oravců“ Účastníci si mohou vybrat dle své výkonnosti ze dvou tras o délce 15 km a 30 km. Trať o délce 15km je určena pro juniory a rekreační jezdce. Na trati jsou pro závodníky připraveny dvě občerstvovací stanice, v cíli bude též připraveno malé občerstvení. Naší snahou je přilákat co nejširší okruh lidí k aktivnímu pohybu, více než o závod půjde opět o setkání lidí, kteří mají rádi sportovní atmosféru, kolo a přírodu. První tři v hlavních kategoriích(muži 15 km a 30 km; ženy 15 km a 30 km) obdrží věcné ceny. Další ceny jsou v tombole, ve které se losují startovní čísla každého závodníka, který dojede do cíle. Výsledky závodu jsou započteny do etapového závodu Jesenický šnek. Hlavní cenou je putovní pohár, který  v ročníku 2013 v čase 01:24:22 získal Aleš Kestler z týmu Yogi Racing team Ostrava a v kategorii žen Renata Najsrová z týmu Bike One s časem 01:43:44. V ročníku 2014 se opět pojede i kategorie družstev, takže můžete utvořit např. rodinný nebo pracovní tým, a kategorie crazy: jezdec s nejoriginálnějším dresem, kolem nebo stylem jízdy. Využijte tedy jarního počasí sedněte na kolo a přijeďte mezi nás udělat něco pro své zdraví.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ve stejný den dopoledne  v 10.00 hod. bude v Dolním parku v Javorníku odstartován IV. ročník Rychlebského šnečka, který je určen pro děti do  12-ti let. Registrace jezdců je od 09.30 do 09.55 hod. v místě závodu. Startovné je bezplatné a ceny  jsou věcné pro první  tři v každé kategorii.

 

 Srdečně zvou pořadatelé.

           

Za TJ SPV Javorník:Argirovský Marko

tel.774504978      

www: http://rychlebskamtb.wz.cz                                                                         email:.......markoa@atlas.cz

 

datum: 10.04.14 - kategorie: Maratony
id

id

id

BP Lumen Teasi One BP Lumen Limar X-Ride
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign