Schindler20_2019

ekola_banner

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

eurobike2019

vrátit v srpnu author_duben_2019.jpg

Rychlebská 30 MTB se jede 8. května

Rychlebská 30 MTB                                                                                                            

19. ročník závodu je určen pro široké spektrum cyklistů všech výkonnostních tříd, kteří mají chuť si zasportovat a změřit si síly s ostatními cyklisty. Nádherné prostředí Rychlebských hor je příslibem nevšedního zážitku, tak neváhejte a přijeďte na start. Start bude v 8. května 2014 ve 12.00 hodin na náměstí v Javorníku, prezentace před sportovní halou od 10.00 hodin do 11.30 hodin, Připravte si startovné 100 Kč. Kdo přijde později, nebude zaregistrován  a nebude moci startovat. Pro všechny účastníky závodu je povinná cyklistická přilba. Děti do 10-ti let pouze v doprovodu dospělé osoby.

Nejvyšším bodem trati je  Borůvková hora 899 m.n.m. a cíl je tradičně na Travné „U Oravců“ Účastníci si mohou vybrat dle své výkonnosti ze dvou tras o délce 15 km a 30 km. Trať o délce 15km je určena pro juniory a rekreační jezdce. Na trati jsou pro závodníky připraveny dvě občerstvovací stanice, v cíli bude též připraveno malé občerstvení. Naší snahou je přilákat co nejširší okruh lidí k aktivnímu pohybu, více než o závod půjde opět o setkání lidí, kteří mají rádi sportovní atmosféru, kolo a přírodu. První tři v hlavních kategoriích(muži 15 km a 30 km; ženy 15 km a 30 km) obdrží věcné ceny. Další ceny jsou v tombole, ve které se losují startovní čísla každého závodníka, který dojede do cíle. Výsledky závodu jsou započteny do etapového závodu Jesenický šnek. Hlavní cenou je putovní pohár, který  v ročníku 2013 v čase 01:24:22 získal Aleš Kestler z týmu Yogi Racing team Ostrava a v kategorii žen Renata Najsrová z týmu Bike One s časem 01:43:44. V ročníku 2014 se opět pojede i kategorie družstev, takže můžete utvořit např. rodinný nebo pracovní tým, a kategorie crazy: jezdec s nejoriginálnějším dresem, kolem nebo stylem jízdy. Využijte tedy jarního počasí sedněte na kolo a přijeďte mezi nás udělat něco pro své zdraví.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ve stejný den dopoledne  v 10.00 hod. bude v Dolním parku v Javorníku odstartován IV. ročník Rychlebského šnečka, který je určen pro děti do  12-ti let. Registrace jezdců je od 09.30 do 09.55 hod. v místě závodu. Startovné je bezplatné a ceny  jsou věcné pro první  tři v každé kategorii.

 

 Srdečně zvou pořadatelé.

           

Za TJ SPV Javorník:Argirovský Marko

tel.774504978      

www: http://rychlebskamtb.wz.cz                                                                         email:.......markoa@atlas.cz

 

datum: 10.04.14 - kategorie: Maratony
id

id

id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign