Schindler20_2019

ekola_banner

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

eurobike2019

vrátit v srpnu author_duben_2019.jpg

Rukávky Kalas Ambition X3

Cyklistické návleky na ruce jsou velice praktickým doplňkem jarního, letního i podzimního šatníku, přičemž umožní během okamžiku proměnit standardní cyklistický dres za provedení s dlouhými rukávy. Perfektní skladnost takovýchto samostatných rukávků navíc dovolí, že si je při oteplení jednoduše stáhneme a uložíme do kapsy dresu, aniž by tam zabraly zbytečně moc prostoru. Domácí značka Kalas má ve své nabídce vedle celé řady doplňků a všemožných návleků samozřejmě také rukávy, a to hned v několika kvalitativních úrovních a v různých designech, odpovídajících jednotlivým kolekcím. My jsme vyzkoušeli nejluxusnější provedení z řady Ambition X3, nabízené v černé a bílé variantě za cenu 420 korun.

Charakteristický je lehce zateplený materiál Roubaix, díky němuž se testované rukávky dobře hodí například při brzkých ranních startech závodů zkraje sezóny. Současně však materiál vyniká nadstandardní elasticitou, a tedy i dokonalou tvarovou přizpůsobivostí.

Byť se může zdát, že na rukávcích není moc co vymýšlet, tak po stránce zpracování zde není co vytknout - potěší jak ploché švy, tak především praktické protiskluzové zakončení se silikonovým proužkem. Jediné, k čemu bychom měli připomínku, je délka rukávů, která by mohla být o něco více dimenzovaná. Šířka je však naprosto vyhovující a totéž lze říci o usazení na ruce i odolnosti vůči nežádoucímu sjíždění. Pochvalu zasluhují také reflexní prvky, které jsou standardní součástí všech produktů s logem Kalas.

(kad)

 

Plusy: usazení na ruce, protiskluzové zakončení

Minusy: délka

datum: 27.08.13 - kategorie: Oblečení na kolo
id

id

id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign