Schindler20_2019

ekola_banner

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

auth2018

Rok plný novinek od REMERXU

Společnost REMERX s.r.o. si vydobyla renomé díky kvalitním hliníkovým ráfkům, následovala výroba zapletených kol, a v neposlední řadě výroba vlastních nábojů a paprsků. Na trh uvádíme akční novinku nového silničního setu nebo jen zadního kola  ASYM, kde je především vyřešeno rovnoměrné napnutí paprsků a tím se výrazně zvyšuje účinnost kola. Rovnoměrné předpětí paprsků vytváří neobvyklou stabilitu kola.

V nabídce jsou také silniční karbonová kola s různou výškou ráfku 24, 38 a 50 mm a různým počtem paprsků. Pro tato kola je důležitá kombinace redukovaných nerezových paprsků REMERX a náboje REMERX kombinovaného nebo pro přímé usazení paprsků. Systém výpletu je řešen tak, aby optimalizoval vlastnosti karbonových kol a dával kolům výjimečnou lehkost z jízdy.


Nerezové paprsky o průměru 2 mm i redukované paprsky REMERX mají v porovnání se špičkovými paprsky vyšší pevnost o 10%.
Zapletená karbonová kola REMERX mají stejné vlastnosti, jako sety od předních světových výrobců, ale výrazně zajímavější cenu a rychlý servis.

V průběhu roku 2016 budou na trh uvedeny nové karbonové silniční plášťové ráfky výšky 38 mm a vnitřní šířky 16 mm, které jsou určeny pro nové řady plášťů s obouvací roztečí 16 – 18 mm.
Hmotnost karbonového silničního plášťového kola bude začínat na 1250 g za pár.

V druhé polovině roku 2016 bude na trh uveden nový silniční hliníkový ráfek s nýtovaným hřbetem, výšky 26 mm a vnější šíři 24 mm. Vnitřní rozteč ráfku bude odpovídat modernímu trendu 17 mm.

Všechny modely nábojů jsou uloženy na kvalitních průmyslových ložiscích (přední na 2 a zadní na 4). Na náboje montujeme nové ořechy s dvěma klínky proti mechanickému opotřebení pastorkem, které mají výrazné zlepšení ve válivém odporu a mají výrazně vylepšen volnoběžný mechanismus. Údržba kol je snadná a na všechny výrobky společnosti REMERX poskytujeme záruční a pozáruční servis za příznivé ceny - náhradní díly skladem.

Společnost REMERX s.r.o. je držitelem certifikátu ISO 9001:2009. Komponenty do zapletených kol REMERX jsou vyráběny certifikovanými postupy, díky nim je zaručena vysoká kvalita výrobků. Každý komponent zapleteného kol prochází přísnou technickou kontrolou a při konečné montáži je kladen důraz na dodržení předepsaných parametrů u každého zapleteného kola.
Zapletená kola jsou testována v externí zkušebně podle normy ČSN EN ISO 4210-7, nárazovou zkouškou podle pravidel UCI a dále předními českými závodníky v čele s mistrem světa v cyklokrosu Tomášem Paprstkou.

Výběr z nabízených zapletených kol REMERX je zkrátka bezpočet a je pouze jen na Vás.
Zapletená kola REMERX lze jen doporučit, neboť špičkové technické vlastnosti v kombinaci se zajímavou cenou z nich dělají jedno z nejlepších řešení na trhu.
Pokud nejste rozhodnuti s výběrem zapleteného kola, obraťte se na naše obchodní oddělení, kde Vám rádi poradí.

Pro více informací o aktuálním sortimentu a jeho dostupnosti najdete na firemním webu www.remerx.cz.

 

(firemní prezentace)

datum: 10.08.16 - kategorie: Technika
id

id

id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign