Schindler20_2019

ekola_banner

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

auth2018

Rock Machine 2010

Návrat domů

Značka Rock Machine vznikla na počátku 90. let v Čechách a rychle si získala oblibu nejen na našem, ale i na zahraničních trzích. Také vedení značky na přelomu tisíciletí přesídlilo do zahraničí a společnost se přejmenovala na Rock Machine LTD. V současnosti se však opět vrací pod křídla domácích vlastníků, neboť obchodní jméno a značku Rock Machine koupila kopřivnická společnost Bike Fun International s.r.o. Ta zastřešuje domácí značky Superior a STR.

team

Ředitel prodeje Bike Fun International s.r.o. Martin Guráš k celé transakci uvedl, že „BFI“ přibrala do svého portfolia zavedenou evropskou značku, která si své výborné jméno vydobyla díky kvalitním celoodpruženým kolům a velmi dobře si vede v segmentu freeridu a sjezdu. Koupě značky Rock Machine tak přinese rozšíření nabídky společnosti ve zmíněných kategoriích kol.

Velkým pozitivem pro zákazníka pak bude díky přesunu montáže kol do Kopřivnice výrazné zrychlení dodávek kol i náhradních dílů. O distribuci se i nadále bude starat opatovický Cyklomax s.r.o., jenž také uspořádal domácí představení modelů pro rok 2010. Mezi největší „pecky“ patřil celoodpružený stroj pro enduro Maelström a karbonový XC model střední třídy Tsunami.

Maelström

Novinka v nabídce má velmi atraktivní vzhled rámu, jenž disponuje 180 mm zdvihu obou jednotek. Tento freeridový kousek se bude prodávat ve dvou verzích označených 50 a 70, přičemž na obou modelech budou pružit jednotky Rock Shox. Levnější model 50 s vidlicí Domain a tlumičem Ario přijde na hodně lidových 47 tisíc, lehčí a dražší sedmdesátka s kombinací Totem / Monarch pak peněžence odlehčí o 65 tisíc.

maelstrom

Tsunami

Model Tsunami navazuje na svého duralového jmenovce, jenž se zhruba před deseti lety díky zelenému rámu podobného odstínu v kombinaci s černou stal bestsellerem. Na Tsunami pro rok 2010 je kromě střízlivého vyváženého vzhledu sympatická také cena 39 990 Kč, která v sobě zahrnuje karbonový rám, osazení Sram X.9 s brzdami Avid Juicy 3 a vidlici Marzocchi 33 RLO. Za slušné peníze tak bude možné pořídit lehký a výborně osazený bike, za nímž se každý otočí.tsunami

V nabídce značky i nadále zůstávají další zavedené modely, včetně již osvědčených závodních XC raket Team a Vortex.

(mig)

datum: 21.01.10 - kategorie: Technika
id

id

id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign