Schindler20_2019

ekola_banner

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

eurobike2019

vrátit v srpnu author_duben_2019.jpg

Ratibořický MTB Maraton

Tisková zpráva 23. 2. 2008

 RATIBOŘICKÝ MTB MARATÓN

aneb na kole krajem bratří Čapků a Boženy Němcové

Na neděli 27. dubna připravují pořadatelé z SK BP Lumen Úpice 1. ročník závodu horských kol pro širokou veřejnost Ratibořický MTB maratón se startem i cílem v Úpici u všesportovního areálu Sparta.

 Trasa dlouhá 48 km s převýšením 660 m vede krásnou přírodou kraje bratří Čapků a Boženy Němcové a vedě také v těsné blízkosti historického centra Ratibořic. Povrch je z 80% zpevněné lesní a polní cesty a 20% asfalt. Těšit se tedy můžete na jeden z prvních opradových MTB maratónů cyklistické sezóny. Trasa je však sjízdná i pro crossová kola. Startovné předem je lidových 290,- Kč a v případě registrace do 10. dubna navíc dostanete cyklistické ponožky Apache.

ratib

Vedle hlavní trasy je připraven také závod pro děti na 15 km a pro předškolní a přípravku na krátkém okruhu v okolí areálu.

Absolutní vítěz závodu se zapíše na podstavec putovního poháru a dostane ho do ročního opatrování. Nejlepší v jednotlivých kategoriích si odnesou praktické věcné ceny a všichni mohou vyhrát v bohaté závodnické tombole.

Kompletní propozice, aktuální informace a on-line registraci najdete na oficiálním webu závodu www.ratiborickymaraton.cz.

datum: 28.02.08 - kategorie: Sport
id

id

id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign