Schindler20_2019

ekola_banner

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

auth2018

Ratibořický maraton v ponožkách od Apache

do 10. dubna za 290,- s ponožkami Apache

 V neděli 27. dubna se v Úpici pojede první ročník Ratibořického MTB maratónu. Pokud o účasti na tomto rodinném závodě přemýšlíte, nebo jste již rozhodnuti a stále nejste přihlášeni, doporučujeme neváhat a učinit tak do čtvrtka 10. dubna. Pokud to stihnete, dostanete od pořadatelů dárek v podobě cyklistických ponožek Apache. Uzávěrka přihlášek předem pak je v pátek 18. dubna a startovné lidových 290,- Kč. Pozor, rozhodující je datum zaplacení (připsání peněz na účet pořadatele). Přihlásit se můžete samozřejmě i na místě v kanceláři závodu, ovšem s menší přirážkou.

Trasa dlouhá 48 km s převýšením 660 m vede krásnou přírodou kraje bratří Čapků a Boženy Němcové a projíždí se v těsné blízkosti historického centra Ratibořic. Povrch je z 80% zpevněné lesní a polní cesty a 20% asfalt. Trasa je sjízdná i pro crossová kola. Vedle hlavní trasy je připraven také závod pro děti, který bude oproti nultému ročníku o něco zkrácen, jelikož spadlý strom zničil Boušínskou lávku, po které se přejíždělo přes řeku Úpu. Nejmenší závodníci budou soutěžit na krátkých okruzích v okolí areálu.

Kompletní propozice, aktuální informace a on-line registraci najdete na oficiálním webu závodu www.ratiborickymaraton.cz.

ponoz

 

datum: 08.04.08 - kategorie: Technika
id

id

id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign